Місто

​У Житомирі відбулася чергова гра XII Корпоративного чемпіонату з боулінгу-2018. Результати

7 грудня 2018, 12:03

27 листопада в Житомирі відбулася 10-та гра XII-го Корпоративного чемпіонату з боулінгу – 2018. Цього року буде встановлено новий рекорд – уже зареєстровано 135 команд-учасниць, і набір ще триває.

Відбудеться 14 відбіркових матчів щовівторка та щочетверга з 17:45 до 20:30. Усі бажаючі можуть приходити і вболівати за свою команду в Liberty Hall.

Організатори: рекламна агенція Пропозиція та Liberty Hall. Генеральний інформаційний спонсор – Житомир.info. Заряджає всіх позитивом ведучий Паша Легенчук. Усі фото чемпіонату шукайте на сайті фотоагенства Провінція.

Цього дня змагалися компанії Житомира:

  • Релакслон
  • Автошкола «Драйв»
  • Міськвиконком
  • Феміда
  • Церсаніт
  • ТМ Чернігівське
  • Тойота Стар Кар
  • Житомирський лікеро-горілчаний завод
  • Житомирські Ласощі
  • Юником Пром.

Команда Житомирські Ласощі з результатом 1228 балів стала переможцем десятого відбіркового матчу. Отримали подарунковий набір від генерального спонсора чемпіонату ТМ Nemiroff, електрочайник та солодощі від ексклюзивних спонсорів ТМ Житомирські Ласощі і ВМ-Техніка, квітучий презент від Green Flora та сюрпризи від інших спонсорів.

Найкращий чоловічий результат у Сергія з команди Житомирські Ласощі – 397 балів (подарунки фірмовий бокал ТМ Nemiroff, пиво ТМ Чернігівське, білети до кінотеатру «Україна», ТМ Руден, снеки ТМ Big Bob, сертифікат від Центру краси та здоров’я «Венеція»).

Найкращий жіночий результат в Оксани з команди Житомирські Ласощі – 294 бали (отримала в подарунок подарунковий сертифікат від ювелірного салону DIADEMA на 500 грн, омивач для поверхонь від компанії Resteam, сертифікат від Центру краси та здоров’я «Венеція», ТМ Руден, снеки ТМ Big Bob). У фіналі серед жінок переможниця буде змагатися за круту срібну прикрасу від ювелірного салону DIADEMA.

Команда з найменшим результатом у матчі отримала подарунок від мережі магазинів Центр Комплектації – професійний рівень для будівництва та ремонту.

В перерві чемпіонату учасники пограли в міні квест-ринг, танцювали, проявляли творчі таланти в різних іграх та отримали безліч подарунків – професійну рулетку від мережі магазинів Центр Комплектації, горілку від ТМ Nemiroff, солодощі від ТМ Руден та Житомирські Ласощі, білети до кінотеатру «Україна» та Житомирського драмтеатру ім. Івана Кочерги.

Усі команди, які правильно розв'язали кросворди про спонсорів, отримали горішки та крісперси від ТМ Big Bob. Перші щасливчики, що вибили страйк, отримали пиво ТМ Чернігівське, а от професіонали, які першими забили три страйки підряд - ТМ Nemiroff.

Всі учасники у своїх папках отримали цікаву інформацію про спонсорів та 5% знижки на курси англійської мови Win Win, знижки 20% на квеструм «60 minutes» та 500 бонусних гривень на картці від магазину BМ Техніка.

Запрошуємо всіх на наступні відбіркові матчі, які відбудуться щовівторка та щочетверга!

Теги: боулінг чемпіонат  
Матеріали по темі