Влада

В житомирському університеті провели чергове засідання обласної ради з питань залучення інвестицій

13 грудня 2018, 17:37

В Житомирському державному технологічному університеті за участі голови обласної ради Володимира Ширми та голови обласної державної адміністрації Ігоря Гундича 13 грудня відбулось засідання ради з питань залучення інвестицій при облдержадміністрації.

Про це повідомляє прес-служба облради.

«Під час засідання Ради представників іноземних підприємств поінформовано про те, які проблеми, що порушувалися ними минулого разу, вдалося вирішити. Зокрема, дорогу по вул. Садовій на околиці Житомира відремонтовано, також облаштовано пішохідний тротуар зі сторони вулиціПокровської до прохідної підприємства ТОВ «Кромберг енд Шуберт ЖУ». Щодо питань ТОВ «Церсаніт Інвест», то за інформацією управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації підприємству видано висновок з оцінки впливу на довкілля щодо планованої діяльності «Розширення виробничої зони шляхом прибудови цеху в Новоград-Волинському районі Житомирської області на землях підприємства ТОВ «Церсаніт Інвест» з метою збільшення виробництва керамічних санітарно-технічних приладів», - йдеться у повідомленні.

Також розглядалося звернення підприємців щодо завершення ремонтних робіт на ділянці дороги від перехрестя вулиць Корольова-Вітрука до перехрестя вулиць Корольова-Параджанова у Житомирі: присутніх було поінформовано, що вулицю Корольова буде включено до переліку об’єктів по поточному та капітальному ремонту покриття вулиць та провулків міста на 2019 рік.

«На засіданні було підписано чотири меморандуми про співпрацю між Житомирською облдержадміністрацією та групою компаній «GESS», ТОВ «Бердичівська Теплоелектростанція», ТОВ «Вельце», ДП «Нафтогаз-Енергосервіс» НАК «Нафтогаз України», - інформує облрада.

Голова облдержадміністрації нагадав, що Житомирська область – в трійці лідерів за рейтингом Doing Business серед областей, де найкомфортніше вести бізнес.

«Те, що бізнесу у нас комфортно, підтверджується і сумою інвестицій, що збільшилася у 2,5 рази порівняно з минулим роком. Я – реаліст. І знаю не з чуток, з якими проблемами може зіштовхуватися бізнес. Саме тому ми створили активну і впливову Раду інвесторів Житомирщини, де оперативно вирішується більшість звернень від бізнесу», - написав Ігор Гундич на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомляв Житомир.info, попереднє засідання ради з питань залучення інвестицій керівники Житомирської області проводили в серпні 2018 року.

Житомир.info

Теги: інвестиції облрада ОДА інвестор Гундич  
Матеріали по темі