Влада

Профільна комісія Житомирської облради підтримала проект бюджету на 2019 рік – 7,8 млрд грн

14 грудня 2018, 14:00

Під час засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та комунальної власності, яка відбулась 14 грудня за участі голови обласної ради Володимира Ширми та голови облдержадміністрації Ігоря Гундича, депутати погодили обласний бюджет на 2019 рік.

Про доходи та видатки на наступник рік поінформував депутатів т.в.о. директора департаменту фінансів облдержадміністрації Леонід Мініч, – йдеться на сайті Житомирської облради.

«Доходи обласного бюджету у 2019 році 7,8 млрд грн, з яких понад 1,1 млрд грн – це власні надходження. З державного бюджету передбачено 2 види дотації та 13 видів субвенції. На галузь охорони здоров’я буде спрямовано 1,4 млрд грн, на соціальну сферу – 208, 4 млн грн, на культуру – майже 100 млн грн, на фізичну культуру та спорт – понад 95,2 млн грн тощо», - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, депутати погодили низку регіональних програм. Зокрема Програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік, на фінансування заходів якої заплановано витратити майже 10,5 млрд грн коштів обласного та державного бюджетів. На Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг місцевого значення на наступний рік передбачено 775 млн грн, на Програму оздоровлення та відпочинку дітей – понад 10, 5 млн грн тощо. Також профільна комісія опрацювала комунальні, кадрові та земельні питання.

Нагадаємо, 14 грудня під час засідання комісія Житомирської обласної ради з питань регламенту було вирішено, аби активісти заходили до сесійної зали маючи перепустки.

Як повідомляв Житомир.info, 18 грудня, в один день з міською, має відбутися сесія Житомирської облради. На порядку денному п’ять питань.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: комісія обласна рада бюджет  
Матеріали по темі