Політика

ЦВК зареєструвала ще чотирьох кандидатів на пост президента України

8 січня 2019, 17:28

Центральна виборча комісія зареєструвала ще чотирьох кандидатів на пост президента України.

Про це 8 січня повідомляє прес-служба ЦВК.

«До Комісії 3 січня 2019 року надійшли документи для реєстрації кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Капліна С.М., Наливайченка В.О. та Садового А.І., висунутих на з’їздах відповідних політичних партій. Того ж дня до Комісії громадянин України Скоцик В.Є. особисто подав заяву про самовисунення кандидатом на пост Президента України разом з доданими документами для реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року», - йдеться у повідомленні.

Розглянувши зазначені документи, Комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України "Про вибори Президента України" та зареєструвала чотирьох кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року:

Капліна Сергія Миколайовича, 1979 року народження, освіта вища, проживає в селі Опришки Глобинського району Полтавської області, народного депутата України, безпартійного, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СОЦІАЛ-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ";

Наливайченка Валентина Олександровича, 1966 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, Голову ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНИЙ РУХ ВАЛЕНТИНА НАЛИВАЙЧЕНКА "СПРАВЕДЛИВІСТЬ", члена ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНИЙ РУХ ВАЛЕНТИНА НАЛИВАЙЧЕНКА "СПРАВЕДЛИВІСТЬ", суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ГРОМАДСЬКО-ПОЛІТИЧНИЙ РУХ ВАЛЕНТИНА НАЛИВАЙЧЕНКА "СПРАВЕДЛИВІСТЬ";

Скоцика Віталія Євстафійовича, 1972 року народження, освіта вища, проживає в місті Києві, професора кафедри конярства та бджільництва Національного університету біоресурсів і природокористування України, безпартійного, самовисування;

Садового Андрія Івановича, 1968 року народження, освіта вища, проживає в місті Львові, Львівського міського голову, члена Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ", суб’єкт висування – Політична партія "Об’єднання "САМОПОМІЧ".

«Таким чином, станом на 8 січня 2019 року Комісія зареєструвала п’ять кандидатів на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року: Шевченка І.А., Капліна С.М., Наливайченка В.О., Скоцика В.Є. та Садового А.І.», - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, передвиборну агітацію кандидат може проводити з наступного дня після його реєстрації і до 24:00 год. 29 березня.

31 грудня ЦВК зареєструвала першого кандидата в президенти – екс-міністра екології та природних ресурсів України Ігоря Шевченка.

Як повідомляв Житомир.info, 31 грудня 2018 року в Україні стартувала виборча кампанія кандидатів у президенти: офіційне висунення кандидатів та подача документів для реєстрації буде проводитися до 3 лютого 2019 року включно, перший тур виборів президента України відбудеться 31 березня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЦВК кандидат вибори президент  
Матеріали по темі