Суспільство

​Вінцеслав, Ярема, Златослава: якими ще іменами називали дітей жителі Житомира та області

11 січня 2019, 11:07

У 2018 році в Житомирі та області впала народжуваність.

Про це свідчать дані Головного територіального управління юстиції в Житомирській області, надані на інформаційний запит Житомир.info.

За рік у Житомирі народилося 3520 немовлят проти 3657 у 2017 році, по області – 10661 проти 11707 у позаминулому році. Статистика щодо народжень хлопчиків і дівчаток управлінням юстиції в області не ведеться.

Найпоширенішими чоловічими іменами у Житомирі та області були Сашко, Назар, Артем, Матвій, Дмитрик, Іванко, Михайлик, Богдан, Єгор, Євгеній, Марк, Тимофій, Тимур, жіночими – Аня, Саша, Єва, Софія, Улянка, Даринка, Марійка, Настя, Яна, Аріна, Ліза, Катя, Поліна, Соломія.

Рідкісні імена у 2018 році:

  • хлопчачі: Моханд-Мулуд, Максиміліан-Хасан, Ерхан, Тамерлан, Будірхан, Муххамад, Едіот-Леопольд, Олівер-Мансоса, Ставр, Нік, Даніель, Тайдер, Дамір, Едвард, давні старослов’янські - Вінцеслав, Святозар, Ярема.
  • дівчачі: Аніта, Катрін, Андріана, Джансу, Мірьям, Еріка-Рахіль, Саломе, Авігея, Вєрсавія, Есфіль, Зара Есеогене, старослов’янські Златослава, Айя.

Нагадаємо, у 2017 році чотирьом наймолодшим житомирським мамам було всього 15 років. Середній вік матері при народженні дитини у Житомирі становив 29 років, тоді як в області – 27 років. Найстаршій мамі-житомирянці було 49 років, вона народила третю дитину.

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2018 батьки загиблого в АТО «кіборга» Дмитра Ільницького розповіли, як виховують трьох донечок, народжених рік тому.

Про рідкісні та популярні імена, якими жителі Житомирської області називали дітей у 2017 році, можна почитати тут.

Житомир.info

Теги: юстиція народження імена  
Матеріали по темі