Влада

Житомирська фірма тільки починає робити в райцентрі дах будинку культури, який мали перекрити до нового року

11 січня 2019, 17:12

Районний будинок культури в місті Малин Житомирській області, дах якого голова Малинської РДА обіцяв зробити до кінця 2018 року, ще тільки будуть перекривати.

Про це 11 січня повідомила прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

«За кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з місцевим бюджетом у Малині триває реконструкція районного будинку культури, яка розпочалася ще минулого року. Будівельники вже встановили металеві конструкції для покрівлі, провели підготовчі роботи нижньої частини даху під покриття металочерепицею (...). Найближчим часом розпочнеться робота з накриття даху будинку культури», - інформує ОДА.

На стадії завершення роботи з утеплення фасаду закладу культури, затим будуть підводити комунікації, замінять систему опалення та реконструюють концертну залу, - інформує прес-служба. Загальна вартість проекту складає 30 млн грн.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року Житомирська ОДА цитувала голову Малинської райдержадміністрації Дмитрія Кисельчука, який запевнив, що до кінця 2018 року капітальний ремонт покрівлі завершиться.

«Вже звершуються роботи з утеплення фасаду приміщення. До кінця року плануємо завершити капітальний ремонт покрівлі, який технологічно можна виконувати в холодну пору року. Наразі ремонтні роботи тривають щодня», - сказав майже два місяці тому Дмитрій Кисельчук.

Як повідомляв Житомир.info, будинок культури ремонтує ТОВ «АртХаус» з Житомира, яке реставрувало столітній музично-драматичний театр у Бердичеві, ремонтувало приміщення Житомирської школи хореографічного мистецтва «Сонечко», стадіон «Полісся», клало плитку на Михайлівській та нині облаштовує сквер на Лятошинського.

Житомир.info

Теги: ОДА дах Малин будинок культури  
Матеріали по темі