Місто

​Реконструкцію скверу на Лятошинського у Житомирі завершать на місяць пізніше: внесли зміни до договору

20 листопада 2018, 15:24

Сквер на перехресті Лятошинського-Небесної сотні у Житомирі, реконструкцію якого планували завершити спочатку у жовтні, а пізніше – в листопаді 2018 року, ремонтуватимуть на місяць довше.

Відповідні зміни до договору з підрядником – фірмою «АртХаус» з Житомира – внесли 1 листопада 2018 року, а оприлюднили 15 листопада. Саме 1 листопада 2018 року, за умови сприятливих погодних умов, був термін виконання робіт у липневому тендері:

«Відповідно до п.4 ст.36 Закону України № 922-VII від 25.12.2015 року "Про публічні закупівлі" та п.5.3. Договору про закупівлю робіт №120/18 від 24.07.2018 року Сторони дійшли згоди і вирішили продовжити строк виконання робіт до 31 грудня 2018 згідно оновленого календарного графіку виконання робіт», - йдеться в описі істотних змін до договору:


Нагадаємо, у тендері по скверу, крім «АртХаусу», фігурувало інше житомирське підприємство - ПП «Елітбуд-1» з дешевшою на 151 тисячу гривень ціною, але його пропозицію відхилили через невідповідність документації. За реконструкцію скверу «АртХаусу» заплатять майже 5 мільйонів гривень. Реконструкція скверу розпочалась 27 серпня 2018 зі зрізання дерев. Плитку почали вкладати 12 жовтня 2018. 22 жовтня прес-служба Житомирської міськради повідомляла, що у сквер підвели комунікації для автоматизованого поливу зелені та освітлення, виклали всі бордюри. У сквері має бути багато квітів, декоративних кущів та дерев. Планують також встановити великий дитячий майданчик, майданчик для спілкування, велопарковку й туалети. У реконструйованому сквері збираються влаштувати відеонагляд з підключенням до системи «Безпечне місто».

Як повідомляв Житомир.info, сквер на Лятошинського має бути сучасним, зеленим, зі світлодіодним освітленням, зручними лавками та столами для шахів. Проект реконструкції скверу затвердили на засіданні виконкому 22 червня цього року. Спонсором реконструкції є нардеп Вадим Кривенко. Що зробили у житомирському сквері на Лятошинського за 2 місяці, читайте тут.

ТОВ «АртХаус» з Житомира, яке ремонтувало бердичівський театр, стадіон «Полісся» та клало плитку на Михайлівській, за 30 млн грн закінчує ремонт будинку культури в місті Малин Житомирської області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: сквер вул. Лятошинського тендер  
Матеріали по темі