Місто

У Житомирі на пішохідній Михайлівській по гарантії перекладають плитку

11 вересня 2017, 11:51

11 вересня на Михайлівській перекладають плитку. За словами робітників, вони працюють в компанії генерального підрядника – ТОВ «АртХаус» і усувають недоліки в межах гарантійного ремонту.

«По-перше, злив з даху, вода стікає, он труба, бачите? Таким речам треба давати строк, щоб навколо люка сіла земля. Але в нашій країні як – все бігом треба! В п'ятницю хлопці навколо люків і навколо нових ліхтарів перекладали, а ми ось тут», – розповідає один з чоловіків журналісту Житомир.info.

Робітники кажуть, на цій ділянці плитку клав субпідрядник – тернопільська фірма. Бідкаються: колеги трохи схитрували, а їм доводиться перероблювати.

«Вони навколо люків уклали тоншу плитку (2 см), ніж скрізь. Її легше вирізати. А машина проїздить – плитка тріскається. Ми ж укладаємо утричі товстішу – 6 см»,  – жаліються представники «АртХаусу».

Радник міського голови Житомира Олександр Черняхович пояснює, ніяких додаткових грошей на ці роботи з бюджету не виділялося.

«Якість цих робіт не можна подивитися, поки не постоїть. От воно постояло, ми бачимо, які усадки. Є дві-три ділянки, де плитка просіла. Щоб не затягувати до зими, попросили переробити зараз. Ми розуміємо, що якісь роботи були зроблені не зовсім за технологією або з труби якісь підмивання були, факторів може бути багато. Все може бути. Це поточний ремонт по гарантії. Вони перекладуть ці кілька ділянок плитки. Кожен буде говорити, що він не винен, а хтось винен. Але є генеральний підрядник, який відповідає за весь об’єм роботи. Гарантія у нас 2 роки, і впродовж цих двох років, якщо де-небудь іще будуть недоліки, вони все усунуть», – говорить Черняхович.

 
 
 
Як повідомляв Житомир.info, у червні 2012 року на сесії міської ради було виділено 200 тис. грн на розроблення проектної документації з реконструкції Михайлівської. Влітку 2013-го міська влада повідомляла про початок капітального ремонту вулиці Михайлівської, вартість якого становила тоді 17 млн 790 тис. грн. У липні 2013 року управління комунального господарства міськради оголосило тендер на капітальний ремонт (першу чергу будівництва) вулиці Михайлівської, а в мерії повідомили, що ці роботи планують завершити за чотири місяці. Згаданий тендер виграло житомирське ПП «БудМаксПлюс», яке оцінило вартість будівельних робіт у 3 млн. 572,6 тис. грн. Восени 2014 року члени містобудівної ради Житомира зібрали городян на Михайлівській для того, що обговорити плани її реконструкції та презентувати розроблені проекти.
 
У квітні 2016 року мер міста Сергій Сухомлин повідомив, що на реконструкцію Михайлівської знадобиться близько 15 млн грн. Згодом, у квітні, в коментарі Житомир.info він розповів, що завершити реконструкцію Михайлівської планують за три літніх місяці. Під час сесії Житомирської міськради 28 квітня депутати ознайомилися з проектами реконструкції вулиці Михайлівської та майдану С. П. Корольова, узгодивши ескізний проект. 8 вересня 2016 року нарешті розпочали капітальний ремонт головної пішохідної вулиці міста. Михайлівську ремонтували одночасно з двох кінців. 21 жовтня 2016 року будівельники відкрили для проходу першу частину відремонтованої пішохідної вулиці Михайлівської, а 25 листопада зняли паркан та відкрили для проходу другу частину вулиці. Напередодні Нового року, 29 грудня 2016 року, у Житомирі відкрили для проходу ще одну, третю частину відремонтованої вулиці Михайлівської. Після зими плитка частково потріскала, розкололася, а біля каналізаційних люків узагалі попровалювалася

 Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі