Влада

Компанія з англійським засновником хоче добувати воду в Бердичівському районі

24 січня 2019, 12:46

Житомирська обласна рада планує розглянути питання стосовно надання підприємству дозволу на видобуток питної води у селі Бердичівського району.

Проект рішення 22-ої сесії Житомирської обласної ради VІІ скликання «Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 03.01.2019 № 126/03/12-19 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «СПІКО» опублікований на сайті облради від 24 січня 2019 року.

«Обласна рада вирішила погодити надання спеціального дозволу на користування надрами товариству з обмеженою відповідальністю «СПІКО» з метою видобування питних підземних вод Мирнецького родовища (свердловина №2606) у селі Мирне Бердичівського району Житомирської області», – йдеться у проекті рішення.

За інформацією ресурсу YouControl, ТОВ «СПІКО» зареєстроване у тому ж селі Мирному Бердичівського району. Дата реєстрації – 3 квітня 2000 року. Основний вид діяльності – виробництво безалкогольних напоїв; виробництво мінеральних вод та інших вод, розлитих у пляшки. Керівник – Демерташ Володимир Вікторович.

Статутний капітал ТОВ «СПІКО» – 1 470 727,14 грн.

Також зазначено, що засновником компанії є «СІНТЕКС ІНВЕСТМЕНТС ЛТД». Адреса засновника: Брондесбері Парк, Уіллесден, Лондон, Англія, СПОЛУЧЕНЕ КОРОЛІВСТВО, бенефіціарний власник – Девід Альберт Шерідан.

Ця ж компанія, до речі, є засновником Товариство з обмеженою відповідальністю «Петрівсько-Роменський цегельний завод», що у Гадяцькому районі Полтавської області.

Як повідомляв Житомир.info, у грудні 2018 року Житомирська обласна рада публікувала проекти рішення щодо погодження надання спеціальних дозволів на користування надрами (видобування лабрадориту) двом новоствореним фірмам: ТОВ «Блек Айс» і ТОВ «ЛАБІС».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: проект рішення рішення облрада надра  
Матеріали по темі