Місто

​У класі житомирської гімназії, де навчаються першокласники, провалилася стеля, будівельники проводять експертизу

26 January 2019, 14:38

У Житомирській міській гуманітарній гімназії №23 імені М.Очерета в одному з класів впала балка.

Про це Житомир.info розповіли читачі – батьки учнів навчального закладу.

За їхніми словами, подія сталася 24 січня під час уроків у класі, де навчаються першокласники.

Батьки стурбовані тим, що старе приміщення гімназії, де навчаються молодші класи, після такого випадку можуть закрити через аварійний стан, декому вже повідомили, що доведеться «потіснитися».

«Дітей з 1-Б, де це сталося, переводять навчатися у нашу аудиторію. А наші діти залишився без приміщення. 25 січня ми ходили до т.в.о. директора гімназії, яка повідомила, що без класу наші діти будуть щонайменше рік», - написала читачка.

Заступник мера Житомира Вікторія Краснопір підтвердила Житомир.info інформацію про подію, що сталася в гімназії №23, додавши, що ніхто не постраждав.

За її словами, в управлінні капітального будівництва Житомирської міської ради терміново була створена робоча група, яка наразі проводить експертизу з метою запобігання подібним випадкам.

В управлінні капітального будівництва Житомир.info розповіли, що насправді балки не впали, але між ними провалилася стеля.

«Наразі тривають роботи по термосанації даного приміщення гімназії. Будівельники утеплювали горище і розкладали мінеральну вату. Під час цього хтось з працівників пошкодив перекриття. В результаті балки не впали, але між ними утворився отвір, приблизно півметра. Приміщення старе, горище час від часу затікало, прогнило, тому і стався такий випадок», - розповів про те, що сталося в гімназії, заступник начальника, головний інженер управління капітального будівництва Олександр Діхтяр.

За його словами, дітей з цього класу одразу евакуювали, надалі вирішили навчання там тимчасово не проводити, а тим часом управління капітального будівництва замовило експертний звіт даного горища.

«За висновками технічного обстеження горища, буде прийматися рішення, що робити далі: перекривати приміщення повністю чи ремонтувати частково лише проблемну ділянку», - додав Олександр Діхтяр.

Нагадаємо, на початку січня 2017 року управління капітального будівництва проводило тендер на енергоефективну термосанацію кількох навчальних закладів Житомира, в тому числі двох будівель міської гуманітарної гімназії №23.

Як повідомляв Житомир.info, влітку 2016 року будівельники вчасно помітили проблему в гімназії №3, що по вулиці Грушевського в Житомирі, де через тріщину почало розвалюватись старе приміщення. Згодом було вирішено, замість аварійного, побудувати новий корпус. У серпні 2018 року мер Житомира Сергій Сухомлин розповів, що будівництво і облаштування корпусу гімназії №3 коштувало приблизно 97 млн грн. Відкриття новозбудованого приміщення гімназії №3 відбулося 1 вересня 2018 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: гімназія клас УКБ будівництво утеплення школяр  
Матеріали по темі