Суспільство

У Житомирській області кожен третій безробітний – молода людина

29 січня 2019, 15:27

Упродовж 2018 року статус безробітного в Житомирській області мали майже 14,5 тис. осіб з числа молоді, що майже на 2,4 тис. менше, ніж рік тому.

Про це повідомляє Житомирський обласний центр зайнятості.

Серед безробітних у віці до 35 років 87 % до реєстрації у службі зайнятості мали професійний досвід, 13% – громадян з різних причин не були зайняті більше року або відносились до випускників навчальних закладів різних типів та не мали професійного досвіду.

За цей період 723 випускника отримали послуги державної служби зайнятості, з яких 625 – випускники вищих навчальних закладів та 98 – випускники професійно-технічних навчальних закладів.

«Отримали роботу за сприяння державної служби зайнятості 12852 молодих громадяни, причому близько 70% з них були працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного», – інформують у центрі зайнятості.

Тут також зазначають, що профорієнтаційні послуги у 2018 році отримали 14,4 тис. безробітних з числа молоді до 35 років та 42,5 тис. школярів і студентів. А 824 молоді особи взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру з благоустрою та озеленення територій, зон відпочинку, роботах на об’єктах соціальної сфери, впорядкуванні місць поховань, роботах в архівах з документацією, догляді та наданні допомоги особам похилого віку та особам з інвалідністю та ін.

«На сьогодні потребують працевлаштування 4,7 тис. молодих осіб, які мають статус безробітних. Найбільше молодих осіб з-поміж безробітних – у Коростенському, Малинському, Олевському і Овруцькому районах (близько 40%), найменше – у Попільнянському, Чуднівському і Любарському (21-25% усіх безробітних). В середньому ж по області кожен третій безробітний – молода особа», – наголошують у службі зайнятості.

Як повідомляв Житомир.info, Житомирський обласний центр зайнятості визнали кращим в Україні з профорієнтаційної роботи у 2018 році.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: центр зайнятості ЦЗ ОТГ вакансія безробіття безробітний  
Матеріали по темі