Події

​У Житомирі з аеродрому військової частини вкрали 120 металевих плит покриття

29 January 2019, 15:38

В одній з військових частин у Житомирській області цивільні особи вкрали 120 металевих плит покриття аеродрому. Крім правопорушників, які відшкодували збитки, покарали й військовослужбовців за недбалість.

Про це Житомир.info повідомили в прес-службі військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України.

«Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону Центрального регіону України здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням за фактом крадіжки металевого покриття аеродрому однієї з військових частин Житомирщини», - йдеться у повідомленні.

У ході досудового розслідування прокуратура гарнізону встановила, що цивільні особи впродовж 2 тижнів систематично викрадали військове майно, а саме – 120 металевих плит, які в подальшому збували на металобрухт.

Завдяки налагодженій оперативній співпраці між військовою прокуратурою та керівництвом Житомирської місцевої прокуратури, викрадачів військового майна було встановлено. Правопорушники в повному обсязі відшкодували завдані збитки та відновили функціонування пошкодженої частини аеродрому.

«Разом з цим встановлено, що однією з причин вчинення цього ганебного злочину, є недбале ставлення до своїх обов’язків патрульних добового наряду та їх безпосереднього керівництва, які не забезпечили належну охорону стратегічно важливого об’єкту. Так, військовою прокуратурою Житомирського гарнізону складено 10 протоколів про вчинення військових адміністративних правопорушень за неналежне виконання патрульними своїх обов’язків», - додали у військовій прокуратурі.

Завдяки зібраним доказам військовою прокуратурою Житомирського гарнізону вину військовослужбовців доведено в суді та на 6 військовослужбовців-патрульних накладено адміністративне стягнення у вигляді арешту з утриманням на гауптвахті.

На чергового військової частини та його помічника накладено стягнення у вигляді штрафу у розмірі 145 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 2 465 грн. Ще 2 адмінпротоколи на даний час знаходяться на розгляді в суді.

У прес-службі військової прокуратури Житомирського гарнізону зазначають, що одним з пріоритетних напрямів роботи військової прокуратури є протидія правопорушенням у сфері збереження військового майна.

Заступник військового прокурора, підполковник юстиції Олексій Рихлюк уточнив Житомир.info, що аеропорт військової частини, з якого вкрали металеві плити, знаходиться у Житомирі на Смоківці.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області через пошкоджену огорожу невідомі захопили 7 га землі військової частини.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: військова прокуратура військовий аеродром  
Матеріали по темі