Влада

ОДА хвалиться житомирським дитсадком і приписує президенту створення ДФРР

11 лютого 2019, 17:08

21 дитячий садочок реконструювали та відновили на Житомирщині упродовж минулих 3 років, нині ж завершують роботи ще у 3 дошкільних закладах, які відкриють уже найближчим часом.

Про це 11 лютого повідомляє прес-служба облдержадміністрації

«Один із відновлених дитячих садочків, який реконструювали за кошти ініційованого Президентом України ДФРР (виділено ред.) у співфінансуванні з міським бюджетом – садочок № 58 у місті Житомирі. Відвідувати садочок діти розпочали у жовтні 2018 року. «Приємно, що влада турбується про наших дітей. Ми дуже задоволені, що садочок почав працювати. У нашому мікрорайоні живе багато сімей із дітьми, а возити у інший кінець міста свою дитину у садочок, у якому є місце – незручно. Тому, як тільки дізналися, що садочок розпочинає роботу, одразу записалися в електронну чергу», – ділиться мама Вікторія, дитина якої відвідує садочок», - йдеться у матеріалі ОДА.

Нагадаємо, Державний фонд регіонального розвитку (ДФРР) був створений в 2012 році шляхом внесення змін до Бюджетного кодексу.

Як повідомляв Житомир.info, дитсадок №58 у Житомирі на вулиці Крошенській, 12-б не працював з 1995 року: він належав колективній фірмі «Житомирінвест» та був закритий через відсутність фінансування. У квітні 2014 року комісія з майнових питань надала дозвіл на безкоштовну передачу приміщення дитсадка №58 до комунальної власності Житомира. У жовтні 2015 року компанія «РОС» виграла тендер на проведення реконструкцію ДНЗ № 58. на Крошні. В листопаді 2017 року міська рада повідомляла, що дитячий садочок №58 планують здати в експлуатацію в 2018 році: на будівництво дошкільного закладу витратять 30 млн 226 тис. 85 грн, з Державного фонду регіонального розвитку на цей об’єкт виділено 21 млн 891 тис. 451 грн. Дитсадок, розрахований на 320 дітей, урочисто відкрили 8 листопада 2018 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА дитсадок ДФРР  
Матеріали по темі