Суспільство

З початку року вже 300 сімей у Житомирській області отримали попередження соцслужб за недогляд дітей

18 лютого 2019, 10:02

За півтора місяці 2019 року працівники ювенальної превенції Житомирської області здійснили близько 500 відвідувань «критичних» сімей з дітьми, відносно 300 батьків склали протоколи.

Про це 18 лютого повідомила ювенальна превенція Житомирської області.

«У продовж 2019 року працівники ювенальної превенції Житомирщини спільно з працівниками служби у справах дітей та центрів соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді провели близько півтисячі профілактичних відвідувань сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах та мають на вихованні дітей. Мета таких відвідувань - допомогти родині, нагадати про необхідність створення належних умов проживання для своїх дітей, забезпечення здобуття освіти, а також виконання батьківських обов’язків. Однак не всі батьки дослухаються та займаються вихованням своїх дітей, у зв’язку з чим ювенальними офіцерами поліції відносно 300 батьків складено адміністративні протоколи за невиконання батьківських обов’язків», - інформує ювенальна превенція.

На знімках умов, у яких доводиться жити малолітнім – ті самі бруд і безлад.

Знімки звичного для недоглянутих дітей побуту від 21 січня дивіться тут. Усього за три тижні січня 2019 попередження отримали більше 100 батьків області.

Нагадаємо, у 2018 році 17 житомирських сімей були попереджені про ризик залишитися без соціальних виплат на дітей через їх нецільове використання, матері-одиначці виплату коштів припинили.

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році більше 2,5 тисячі батьків і матерів у Житомирській області отримали штрафи за неналежне виконання своїх обов’язків.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ювенальна превенція діти дитина недогляд  
Матеріали по темі