Влада

Верховний суд відхилив скаргу екс-директора Бердичівського медколеджу Клеменюка, який хотів поновитися на посаді

21 лютого 2019, 13:11

Касаційний цивільний суд Верховного суду України залишив без задоволення касаційну скаргу екс-директора Бердичівського медичного коледжу Володимира Клименюка.

Відповідна постанова була ухвалена 7 лютого 2019 року.

У Верховному суді Клименюк оскаржував постанову апеляційного суду Житомирської області від 27 грудня 2017 року в справі за його позовом до Житомирської обласної ради про визнання незаконним та скасування рішення про розірвання контракту, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

«У касаційній скарзі, поданій у лютому 2018 року до Верховного Суду, ОСОБА_4 просить скасувати постанову апеляційного суду та залишити в силі рішення суду першої інстанції. Касаційна скарга мотивована тим, що суд апеляційної інстанції при розгляді справи дійшов односторонніх та передчасних висновків про відмову у задоволенні позову, оскільки такі висновки не ґрунтуються на матеріалах справи та вимогах закону. 23 лютого 2018 року вказана справа надійшла на розгляд Верховного Суду», - йдеться у постанові суду.

Скріншот з постанови Верховного суду від 7 лютого 2019 року

«Касаційну скаргу ОСОБА_4 залишити без задоволення. Постанову апеляційного суду Житомирської області від 27 грудня 2017 року залишити без змін. Судовий збір за подання касаційної скарги покласти на ОСОБА_4. Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття, є остаточною та оскарженню не підлягає», - вирішив Верховний суд.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року Житомирська обласна рада оголосила конкурс на зайняття посади директора комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж», вибори керівника мали відбутися 21 лютого 2019 року. Документи на конкурс подали дві особи: колишній директор Володимир Клименюк та нинішній в. о. директора В’ячеслав Шевченко. Наприкінці січня цього року робоча група з організації та проведення конкурсу на посаду директора Бердичівського медколеджу визначила невідповідність поданих обома претендентами документів та вирішила провести повторний конкурс.На сесії обласної ради 7 лютого Володимир Клименюк назвав аферистами голову обласної ради Володимира Ширму та його заступника Максима Вілівчука, а депутати скандували йому «Ганьба!».

Як повідомляв Житомир.info, в квітні 2014 року бердичівська Самооборона вимагала звільнення директора медколеджу Володимира Клименюка за хабарництво і аморальну поведінку, В травні 2015 року третьокурсниця Бердичівського медколеджу вкоротила собі віку, родичі дівчини вважали, що це сталося через сексуальні домагання директора навчального закладу, активісти біля медколеджу влаштовували акцію протесту, Після цього питання про звільнення Клименюка намагалися винести на розгляд сесії облради, але депутати це не підтримали. В грудні 2015 року голова облради Анжеліка Лабунська розповідала, що директор Бердичівського медколеджу вже оформив собі інвалідність і запевняла, що завершується підготовка документів для того, щоб сесія прийняла рішення про звільнення Володимира Клименюка.

На сесії 6 квітня 2017 року Житомирська облрада звільнила директора медколеджу. Ухвалою Житомирського районного суду від 13 квітня була зупинена дія рішення сесії обласної ради про дострокове розірвання контракту з директором Бердичівського медичного коледжу Володимиром Клименюком. 27 грудня цього ж року року Апеляційний суд Житомирської області відмовив колишньому директору Бердичівського медколеджу Володимиру Клименюку у задоволенні позову про визнання незаконним та скасування рішення Житомирської обласної ради від 6 квітня 2017 року про дострокове розірвання з ним контракту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Клименюк суд медколедж  
Матеріали по темі