Влада

Житомирська облрада оголосила конкурс на посаду директора Бердичівського медколеджу

29 листопада 2018, 14:27

Житомирська обласна рада оголосила конкурс на зайняття посади директора комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж».

Повідомлення про конкурс 29 листопада опублікувала прес-служба Житомирської облради.

Відповідно до законодавства, керівників вищих навчальних закладів обирає колектив шляхом таємного голосування терміном на п’ять років.

Вибори нового директора у «Бердичівському медичному коледжі» відбудуться 21 лютого 2019 року.

«На цю посаду мають право претендувати громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту, стаж педагогічної роботи у закладі вищої освіти не менш як 10 років», – зазначають на сайті облради.

Строк подання заяв – протягом двох місяців з дня опублікування оголошення.

Особам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати відповідний пакет документів. Перелік документів можна переглянути за посиланням.

Документи приймаються за адресою: 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 1, каб. 115; електронна пошта: post@zt.gov.ua.

Наразі виконувачем обов’язків директора навчального закладу є В’ячеслав Шевченко.

Нагадаємо, раніше директором Бердичівського медичного коледжу був Володимир Клименюк, однак з ним достроково розірвали контракт.

Як повідомляв Житомир.info, в квітні 2014 року бердичівська Самооборона вимагала звільнення директора медколеджу Володимира Клименюка за хабарництво і аморальну поведінку, В травні 2015 року третьокурсниця Бердичівського медколеджу вкоротила собі віку, родичі дівчини вважали, що це сталося через сексуальні домагання директора навчального закладу, активісти біля медколеджу влаштовували акцію протесту, Після цього питання про звільнення Клименюка намагалися винести на розгляд сесії облради, але депутати це не підтримали. В грудні 2015 року голова облради Анжеліка Лабунська розповідала, що директор Бердичівського медколеджу вже оформив собі інвалідність і запевняла, що завершується підготовка документів для того, щоб сесія прийняла рішення про звільнення Володимира Клименюка.

8 квітня 2016 року Лабунська підписала розпорядження про створення робочої групи, яка повинна була вивчити питання про розірвання контракту та звільнення директора медколеджу. 19 травня питання звільнення директора медколеджу зняли з розгляду сесії, а самого Клименюка виштовхали з-за трибуни обласної ради. Наприкінці травня 2016 року Анжеліка Лабунська говорила, що Клименюка звільнять до нового року.

На сесії 6 квітня 2017 року Житомирська облрада звільнила директора медколеджу, а 12 квітня цього ж року голова Житомирської облради Володимир Ширма підписав розпорядження про призначення Валентини Копетчук в.о. директора Бердичівського медичного коледжу. Ухвалою Житомирського районного суду від 13 квітня була зупинена дія рішення сесії обласної ради про дострокове розірвання контракту з директором Бердичівського медичного коледжу Володимиром Клименюком.

27 грудня 2017 року Апеляційний суд Житомирської області відмовив колишньому директору Бердичівського медколеджу Володимиру Клименюку у задоволенні позову про визнання незаконним та скасування рішення Житомирської обласної ради від 6 квітня 2017 року про дострокове розірвання з ним контракту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вакансія конкурс директор медколедж Бердичівський медколедж  
Матеріали по темі