Влада

Скандальний екс-директор Бердичівського медколеджу хоче повернутися на посаду: подав документи на конкурс

23 січня 2019, 12:33

21 січня завершився прийом документів на конкурс на зайняття посади директора комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж» Житомирської обласної ради. На цю посаду претендує два кандидати: колишній директор та нинішній, який виконує обов’язки керівника коледжу.

Про це 23 січня у коментарі Житомир.info розповіла прес-секретар голови Житомирської обласної ради Володимира Ширми Діна Калтаєва.

«21 січня був останній день прийому документів. В управлінні майном обласної ради мені повідомили, що на конкурс подали документи два кандидати: нинішній в.о. директора коледжу Вячеслав Шевченко та, одним із перших документи подав колишній директор – Володимир Клименюк. Вибори в коледжі мають відбутися 21 лютого 2019 року», - розповіла Діна Калтаєва, прес-секретар голови обласної ради.

Нагадаємо, Житомирська обласна рада 29 листопада 2018 року опублікувала оголошення про конкурс на зайняття посади директора комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж».

Як повідомляв Житомир.info, в квітні 2014 року бердичівська Самооборона вимагала звільнення директора медколеджу Володимира Клименюка за хабарництво і аморальну поведінку, В травні 2015 року третьокурсниця Бердичівського медколеджу вкоротила собі віку, родичі дівчини вважали, що це сталося через сексуальні домагання директора навчального закладу, активісти біля медколеджу влаштовували акцію протесту, Після цього питання про звільнення Клименюка намагалися винести на розгляд сесії облради, але депутати це не підтримали. В грудні 2015 року голова облради Анжеліка Лабунська розповідала, що директор Бердичівського медколеджу вже оформив собі інвалідність і запевняла, що завершується підготовка документів для того, щоб сесія прийняла рішення про звільнення Володимира Клименюка.

8 квітня 2016 року Лабунська підписала розпорядження про створення робочої групи, яка повинна була вивчити питання про розірвання контракту та звільнення директора медколеджу. 19 травня питання звільнення директора медколеджу зняли з розгляду сесії, а самого Клименюка виштовхали з-за трибуни обласної ради. Наприкінці травня 2016 року Анжеліка Лабунська говорила, що Клименюка звільнять до нового року.

На сесії 6 квітня 2017 року Житомирська облрада звільнила директора медколеджу, а 12 квітня цього ж року голова Житомирської облради Володимир Ширма підписав розпорядження про призначення Валентини Копетчук в.о. директора Бердичівського медичного коледжу. Ухвалою Житомирського районного суду від 13 квітня була зупинена дія рішення сесії обласної ради про дострокове розірвання контракту з директором Бердичівського медичного коледжу Володимиром Клименюком.

27 грудня 2017 року Апеляційний суд Житомирської області відмовив колишньому директору Бердичівського медколеджу Володимиру Клименюку у задоволенні позову про визнання незаконним та скасування рішення Житомирської обласної ради від 6 квітня 2017 року про дострокове розірвання з ним контракту.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Клименюк Бердичівський медколедж конкурс  
Матеріали по темі