Події

​Рішення апеляційного суду не дозволить екс-директору Бердичівського медколеджу Клименюку поновитися на посаді

27 грудня 2017, 16:54

27 грудня Апеляційний суд Житомирської області відмовив колишньому директору Бердичівського медколеджу Володимиру Клименюку у задоволенні позову про визнання незаконним та скасування рішення Житомирської обласної ради від 6 квітня 2017 року про дострокове розірвання з ним контракту.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради 27 грудня.

«Таким чином апеляційна інстанція скасувала рішення Житомирського районного суду, яким екс-директора було поновлено на посаді. Відповідно, Житомирська обласна рада відстояла у суді законність свого кадрового рішення. Рішення набрало законної сили відразу після ухвали», – йдеться у повідомленні.

У прес-службі також інформують, що наразі виконувачем обов’язків директора Бердичівського медичного коледжу є В’ячеслав Шевченко.

Нагадаємо, ухвалою Житомирського районного суду від 13 квітня зупинена дія рішення сесії обласної ради від 6 квітня цього року про дострокове розірвання контракту з директором Бердичівського медичного коледжу Володимиром Клименюком. 4 травня біля Житомирського райсуду, де розглядався позов Володимира Клименюка до Житомирської обласної ради, активісти влаштували йому «коридор ганьби», а він назвав їх проплаченими.

Як повідомляв Житомир.info, 12 квітня голова Житомирської облради підписав розпорядження про призначення Валентини Копетчук в.о. директора Бердичівського медичного коледжу. На брифінгу 19 квітня перший заступник голови облради Сергій Крамаренко коментував дії звільненого керівника медколеджу та повідомив, що «на сьогодні рішення судів, які б обмежували права обласної ради не існує».

Ще в квітні 2014 року бердичівська Самооборона вимагала звільнення директора медколеджу Володимира Клименюказа хабарництво і аморальну поведінку, В травні 2015 року третьокурсниця Бердичівського медколеджу вкоротила собі віку, родичі дівчини вважали, що це сталося через сексуальні домагання директора навчального закладу, активісти біля медколеджу влаштовували акцію протесту, Після цього питання про звільнення Клименюка намагалися винести на розгляд сесії облради, але депутати це не підтримали. В грудні 2015 року голова облради Анжеліка Лабунська розповідала, що директор Бердичівського медколеджу вже оформив собі інвалідність і запевняла, що завершується підготовка документів для того, щоб сесія прийняла рішення про звільнення Володимира Клименюка.

8 квітня 2016 року Лабунська підписала розпорядження про створення робочої групи, яка повинна була вивчити питання про розірвання контракту та звільнення директора медколеджу. 19 травня питання звільнення директора медколеджу зняли з розгляду сесії, а самого Клименюка виштовхали з-за трибуни обласної ради. Наприкінці травня 2016 року Анжеліка Лабунська говорила, що Клименюка звільнять до нового року.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Клименюк Бердичівський медколедж обласна рада суд 
Матеріали по темі