Влада

​Житомирський міськвиконком розгляне питання про оздоровлення дітей та заслухає інформацію про фестиваль «Крила»

23 лютого 2019, 14:39

27 лютого о 10.00 у Житомирі відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Про це 22 лютого повідомила прес-служба Житомирської мерії.

У порядку денному засідання міськвиконкому 18 питань. Зокрема, члени виконкому планують заслухати звіт про виконання міського бюджету в 2018 році, звіт про роботу ЦНАПу, звіт про фінплан КП «Житомиртеплокомуненерго», а також розглянути питання про оздоровлення дітей у 2019 році, списання основних засобів комунальних підприємств.

Крім того, на засіданні виконкому збираються заслухати інформацію про проведення благодійного розважально-музичного фестивалю «Крила».

Повний перелік питань порядку денного засідання виконавчого комітету Житомирської міськради, яке має відбутися 27 лютого, можна переглянути тут.

Нагадаємо, засідання виконкому, яке було анонсоване на 20 лютого 2019 року і на якому мали розглянути 42 питання, не відбулося через відсутність кворуму.

Як повідомляв Житомир.info, 19 грудня 2018 року на засіданні міськвиконкому говорили про фестиваль «Крила», який пройшов у травні 2018 року, та кошти, зібрані і витрачені на його проведення. Звітувати перед членами виконкому прийшов організатор фесту - Максим Козловець. Однак його звіт викликав обурення членів виконкому і вони проголосували за створення робочої групи, яка, мала вивчити фінансові звіти, чеки, документи та відзвітувати щодо результатів перевірки у січні 2019 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком порядок денний Крила  
Матеріали по темі