Місто

Пам’ятний знак воїнам АТО у Житомирі хочуть встановити у сквері на вулиці Перемоги, – проект рішення

26 лютого 2019, 16:09

Пам’ятний знак воїнам АТО Житомирщині в обласному центрі планують розмістити у сквері на вулиці Перемоги, 2.

Проект рішення виконкому «Про визначення місця встановлення пам'ятного знаку/композиції, присвяченої воїнам Житомирщини - захисникам Вітчизни, загиблим у збройному конфлікті на Сході України» опублікований на сайті Житомирської міської ради 26 лютого 2019 року.

«Розглянувши протоколи громадських обговорень щодо місця встановлення скульптурної композиції, присвяченої воїнам Житомирщини - захисникам Вітчизни, загиблим у збройному конфлікті на Сході України (протокол № 4 від 04.02.2019), засідання журі з проведення конкурсу на кращу скульптурну композицію «Воїнам Житомирщини - захисникам Вітчизни, загиблим у збройному конфлікті на Сході України» (протокол від 08.02.2019 № 5) та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив: Визначити місце встановлення пам'ятного знаку/композиції, присвяченої воїнам Житомирщини - захисникам Вітчизни, загиблим у збройному конфлікті на Сході України - сквер - вул. Перемоги, 2», - йдеться у проекті рішення.

Нагадаємо, 25 лютого у сесійній залі Житомирської міської ради військовослужбовці та родини загиблих підтримали пропозицію щодо встановлення пам’ятника воїнам АТО Житомирщини на місці указу президії Верховної Ради СРСР про нагородження Житомира орденом трудового червоного прапора.

Як повідомляв Житомир.info, 5 червня 2018 року, під час обговорень, на які були запрошені учасники АТО, родини загиблих героїв та волонтери, ухвалили рішення встановити пам’ятник воїнам поблизу монументу Слави на вулиці Чуднівській. 4 лютого 2019 у міській раді відбулась зустріч представників громадських організацій та членів сімей загиблих учасників АТО, на якій пропонували змінити локацію і встановити пам’ятник на майдані Соборному. 8 лютого 2019 в Житомирі обрали кращий ескіз пам’ятника АТОвцям, але сам пам’ятник встановлять тільки після проведення нового конкурсу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: пам'ятний знак АТО вулиця Перемоги виконком  
Матеріали по темі