Влада

​Влада Житомира звернеться до поліції щодо розтрати коштів на фестивалі «Крила» і перевірить використання грантів на мистецькі заходи

27 лютого 2019, 14:41

На засіданні виконкому 27 лютого вдруге заслуховували інформацію на виконання протокольного доручення щодо проведення благодійного розважально-музичного фестивалю «Крила». Попереднього разу звіт організатора фестивалю Максима Козловця викликав обурення членів виконкому, в результаті чого була створена робоча група, яка мала з’ясувати - на які цілі були спрямовані кошти, що передбачались на проведення фестивалю.

На засіданні виконкому Олександр Таргонський та Наталія Волинець, які увійшли до складу даної робочої групи, розповіли, що робоча група передала матеріали звіту до контрольно-аналітичного відділу для проведення перевірки і доручила звернутися до правоохоронних органів щодо порушення справи про розтрату бюджетних коштів. Проте чиновники цього досі не зробили, тому що не мали змоги повідомити про результати перевірки Максима Козловця, який наразі перебуває за кордоном.

Член виконкому Андрій Дяченко зауважив, що зволікаючи з поданням заяви до поліції, виконавчі органи міської ради стають співучасниками злочину.

«Ви знаєте про вчинення злочину, але не повідомляєте про це відповідні органи, чекаєте квітня місяця, коли Козловець повернеться з-за кордону, і ви його повідомите про результати перевірки, тоді ви самі стаєте співучасниками злочину, а мова йде про шахрайство, підробку документів, розтрату бюджетних коштів», - зауважив Андрій Дяченко.

В результаті обговорення заступник міського голови Світлана Ольшанська запевнила, що заява до правоохоронних органів буде подана.

Крім того, члени виконкому підтримали пропозицію – доручити контрольно-аналітичному відділу перевірити усі звіти, щодо використання бюджетних коштів, які виділялися громадським організаціям в якості грантів на проведення мистецьких заходів у 2018 році.

Подробиці дивіться у відеосюжеті

Нагадаємо, 19 грудня 2018 року на засіданні виконкому організатор фестивалю «Крила» Максим Козловець звітував про витрати та зібрані кошти. Тоді його звіт викликав обурення членів виконкому, які створили робочу групу, щоб розібратися, куди ж пішли кошти, які виділялися з міського бюджету на проведення благодійного фестивалю.

Як повідомляв Житомир.info, в лютому 2018 року ГО «Молодіжна організація «Зерно» стала одним із переможців конкурсу грантів: їй планували виділити 153 тисячі бюджетних гривень на реалізацію в Житомирі заходу «Благодійний розважально-музичний фестиваль «Крила». 21 березня члени виконкому затвердили проект рішення про виділення грошей з бюджету на заходи громадських організацій. Фестиваль «Крила», на якому зібрали 11 482 гривні на реставрацію літака ТУ-104 в житомирському парку культури та відпочинку, відбувся 12 травня 2018 року. Улітку його організатор Максим Козловець подав на бюджет участі проект «Реставрація літака. Проект «Крила» та у жовтні 2018 апелював до Коордради щодо відміни голосів за «скандальні» проекти.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Крила Козловець розтрата шахрайство звіт перевірка виконком 
Матеріали по темі