Влада

​Голова Житомирської ОДА на нараді з перевізниками: не треба мені «загинати пальці» і лякати відмовою від маршрутів та підняттям тарифів

5 березня 2019, 11:32

У Житомирській облдержадміністрації 5 березня відбулась нарада з перевізниками, на якій обговорили основні проблемні питання в галузі пасажирських перевезень.

Про це на своїй сторінці у фейсбук написав голова ОДА Ігор Гундич одразу по завершенню наради.

«Зустрівся із перевізниками, з якими не мав відвертої розмови вже досить давно. Нагадав: я завжди на боці людей. Тому коли якість перевезень людей не влаштовує, то вона не влаштовує і мене. Попередив: не треба мені «загинати пальці» і лякати відмовою від маршрутів чи підняттям тарифів», - написав на своїй сторінці очільник Житомирської облдержадміністрації.

Далі Ігор Гундич перерахував основні проблемні питання, про які йшла мова на нараді.

«По-перше, щодо відмов перевізників від «нерентабельних» маршрутів. За потреби я завжди знайду інших перевізників, як це було у Бердичівському районі. Святе місце пустим не буває. По-друге, щодо необґрунтованого підняття вартості. Цього не може бути без погодження із замовником. Надалі при оголошенні нових конкурсів ми будемо встановлювати граничну межу вартості проїзду. Підписуватимемо додаткові угоди. Не подобається - йдіть в іншу область працювати. По-третє, щодо відмов у перевезенні пільгових категорій. Однозначно, пільгові перевезення мають виконуватися. Проблемну ситуацію мають вирішувати замовник і перевізник, а не директор говорить водію «не вози АТОшників». Так надалі не може бути. Кажіть мені напряму, що не будете возити учасників АТО. І тоді я реагуватиму», - зазначив Ігор Гундич.

За його словами, зрозуміти і виконати вказані три пункти – в інтересах перевізників, голів РДА та профільного управління ОДА.

Прес-служба Житомирської ОДА додає, що за результатами наради голова ОДА дав доручення розробити проект нової мережі пасажирських перевезень та встановити GPS-трекери на всіх маршрутах.

Нагадаємо, 1 березня на брифінгу в ОДА Ігор Гундич анонсував проведення наради з перевізниками області для обговорення проблемних питань у сфері пасажирських перевезень, зокрема, причин невиконання перевізниками умов договорів.

Як повідомляв Житомир.info, 30 січня 2019 року на засіданні робочої групи з питань функціонування ринку пасажирських перевезень в Житомирській ОДА йшла мова про створення «чорних списків» нелегальних перевізників.

Житомир.info

Теги: Гундич перевізник маршрут Крисюк ОДА  
Матеріали по темі