Політика

Ви варті найкращого, – Борислав Розенблат під час зустрічі з дружинами загиблих військових

7 березня 2019, 16:09

Народний депутат України Борислав Розенблат зустрівся з дружинами загиблих на Сході України військових. Зустріч відбулася 7-го березня у громадській приймальні народного депутата.

«Щороку, на початку березня, зустрічаюся з дружинами загиблих бійців, аби привітати зі святом весни. Чотири роки поспіль для нас ці зустрічі – це чергова нагода обговорити важливі питання, поділитися проблемами. Чоловіки цих жінок віддали своє життя за наше майбутнє, і сьогодні перед нами стоїть завдання підтримати їхні родини, забезпечити гідне життя. Ці жінки варті найкращого. Здоров’я, гармонії та миру вам!», – наголосив народний депутат України Борислав Розенблат.

Під час зустрічі говорили про субсидії, пільги та інші нагальні питання.

«Можете розраховувати на мою підтримку. Зараз є два важливих питання – пенсії та оздоровлення родичів загиблих бійців. Я не кажу, що вирішу це самостійно, але, об’єднавшись разом зі своїми колегами-депутатами, ми маємо впоратися з цим завданням. На війні гинуть бійці з усієї України, тому ці питання стосуються не лише Житомира. Потрібно комплексно підходити до проблеми», – відзначає Борислав Розенблат.

Вдова бійця 95 бригади розповіла, що вже не вперше приходить на традиційну зустріч з Бориславом Розенблатом.

«Мені дуже приємно, що нас, дружин загиблих воїнів, запрошують кожної весни поговорити із народним депутатом. Тут нас завжди вислухають підтримають та допоможуть. Помічники народного депутата постійно з усмішкою зустрінуть та посприяють у розв’язанні проблем, – говорить Марина Книш, яка нині фельдшером служить у 95-ій бригаді. – Я пишаюся своєю роботою, вважаю, що виконую те, що не встиг мій чоловік», – ділиться жінка.

Під час зустрічі народний депутат Борислав Розенблат привітав жінок з прийдешнім святом весни та передав подарунки.

Прес-служба народного депутата України Борислава Розенблата

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: нардеп Розенблат  
Матеріали по темі