Політика

Бюлетень на виборах президента 31 березня 2019 року: 80 см довжиною, 39 кандидатів

11 березня 2019, 09:39

На черговому засіданні Центральної виборчої комісії 8 березня затвердили форму і текст виборчого бюлетеня на виборах президента України 31 березня 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

«Встановити, що текст виборчого бюлетеня з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року для голосування в день виборів друкується лише з одного боку державною мовою на одному аркуші розміром 200 х 800 мм пісочного кольору з двотоновим водяним знаком та захисними волокнами з використанням захисних графічних антисканерних елементів, виконаних із застосуванням захисних фарб, що мають флуоресценцію під дією ультрафіолетового опромінювання, та елемента, який втрачає забарвлення внаслідок термовпливу, а також із виконанням номера виборчої дільниці високим друком із застосуванням захисної фарби, що проявляється на звороті виборчого бюлетеня», - йдеться у постанові Центвиборчкому.

Після скасування реєстрації п’яти кандидатів у президенти у бюлетені залишилося 39 прізвищ.

Нагадаємо, 1 березня Андрій Садовий, кандидат від Об’єднання «Самопоміч», заявив, що знімає свою кандидату на користь Анатолія Гриценка – висуванця партії «Громадянська позиція». Цього ж дня кандидат на посаду президента від партії «Сила людей» Дмитро Гнап повідомив, що знімає свою кандидатуру також на користь Анатолія Гриценка. 6 березня перший заступник командувача Сил спеціальних операцій Збройних Сил України Сергій Кривонос, висунутий кандидатом у президенти партією «Воїни АТО», відмовився від участі у виборах президента України і вирішив підтримати головнокомандувача ЗСУ, діючого президента Петра Порошенка. 7 березня ще двоє відмовились від участі у виборах: висуванець партії «Наші» Євгеній Мураєв повідомив про зняття своєї кандидатури на користь Олександра Вілкула – кандидата від партії «Опозиційний блок – партія миру та розвитку»; лідер партії «Громадський рух «Народний контроль» Дмитро Добродомов зняв свою кандидатуру на користь кандидата в президенти Анатолія Гриценка.

Як повідомляв Житомир.info, Центральна виборча комісія зареєструвала 44 кандидати в президенти на виборах 31 березня 2019 року та відмовила у реєстрації 47 особам. Ккандидати у президенти, які відмовляться від участі у виборах, не отримають назад заставу в 2,5 мільйони гривень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЦВК кандидат вибори президент  
Матеріали по темі