Влада

Колишнього заступника мера Житомира президент нагородив орденом Данила Галицького

13 березня 2019, 11:44

Президент України Петро Порошенко до Дня працівника житлово-комунального господарства нагородив орденом Данила Галицького екс-заступника мера Житомира Едуарда Кругляка.

Указ президента України №66/2019 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення» підписаний главою держави 11 березня 2019 року.

«За вагомий особистий внесок у розвиток і реформування житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, впровадження ефективних форм господарювання, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм постановляю: нагородити орденом Данила Галицького КРУГЛЯКА Едуарда Борисовича — заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України», - йдеться в указі.

Нагадаємо, 10 липня 2015 року колишній заступник Житомирського міського голови Едуард Кругляк був призначений заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Як повідомляв Житомир.info, 18 червня 2014 року депутати міськради проголосували за призначення Едуарда Кругляка заступником мера Житомира. 21 березня 2015 року Кругляк звільнився з займаної посади за власним бажанням. Депутати проголосували за його звільнення тільки з другої спроби.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Кругляк орден ЖКГ  
Матеріали по темі