Місто

​Поточний ремонт доріг у Житомирі розпочнуть у квітні з вулиці Соснової та проспекту Незалежності

22 березня 2019, 09:48

На початку квітня, а при сприятливій погоді – раніше, КП «Управління автомобільних шляхів» планує розпочати поточний ремонт доріг у Житомирі.

Про плани на наступний місяць журналісту Житомир.info 22 березня розповів заступник керівника КП «УАШ» Дмитро Павлов.

«Поточний ремонт доріг плануємо розпочати в перші дні квітня, а при сприятливій погоді роботи можуть стартувати і раніше – уже з наступного тижня. Традиційно до Великодніх свят маємо відремонтувати Західне шосе, вулиці Соснову та Короленка. Також на квітень запланований поточний ремонт проспекту Незалежності та вулиці Грушевського, в тому числі роботи вестимуться на проблемній ділянці переїзду, що поруч з територією виправного закладу», - розповів Дмитро Павлов.

Заступник директора комунального підприємства також зазначив, що це не повний перелік ділянок, на яких у квітні працюватиме техніка, адже до поточного ремонту житомирських вулиць, окрім КП «УАШ», також залучатимуться підрядні організації.

Нагадаємо, протягом робочого тижня з 18 по 22 березня КП «УАШ» латав ями на Корбутівці та Смолянці у Житомирі.

Як повідомляв Житомир.info, КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міськради невдовзі може перестати існувати як окреме комунальне підприємство і приєднатися до КП «Зеленбуд».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: УАШ ремонт дорога асфальт  
Матеріали по темі