Місто

Житомир за кошти бюджету участі закуповує «Сонячні дерева» для зарядки телефонів у гідропарку

3 квітня 2019, 12:16

КП «Парк» Житомирської міської ради оголосило закупівлю на придбання трьох комплектів обладнання для «Сонячних дерев» з Wi-Fi пристроями для підзарядки гаджетів.

Про це 3 квітня повідомив сайт Житомирської міської ради.

У закупівлі передбачене придбаня сонячних панелей, акумуляторів, точок доступу Wi-Fi, акустичної системи, освітлення сонячних дерев, зарядок для пристроїв, металевих конструкцій та іншого. Очікувана вартість закупівлі - 294 300,00 грн.

«Проект бюджету участі «Сонячні дерева для зарядки мобільних пристроїв у гідропарку» переміг у 2018 році на загальноміському голосуванні. Мета даного проекту – забезпечити населення можливістю вільно заряджати свої ґаджети у гідропарку поза межами дому, а також популяризувати альтернативні джерела енергії серед містян», - інформує міськрада.

На ресурсі Zakupki.prom.ua зазначається, що закуповується три комплекти обладнання для сонячних Wi-Fi дерев, аукціон запланований на 18 квітня 2019 року.

Нагадаємо, автор проекту – житомирянин Ігор Мороз. Серед переваг пропонованого рішення чоловік виділяв відносно недорогу вартість одного сонячного дерева, а також легкість та швидкість реалізації такого проекту.

«Конструкція є автономною і не вимагає додаткових експлуатаційних витрат та, крім того, не є шкідливою для навколишнього середовища», - зазначав автор проекту.

Серед ризиків та перешкод у реалізації проекту - недостатня захищеність конструкцій, через що «дерева» можуть постраждати від вандалізму.

Ігор Мороз таким чином обґрунтовував майбутні витрати:

  1. Встановлення сонячного дерева для зарядки мобільних пристроїв (на основі цін вказаних на ProZorro за аналогічну послугу в м. Вознесенську Миколаївської обл. у 2017 році) вартістю 225000 грн. (3 по 75000 грн.)
  2. Прогнозована інфляція у 2018 році вартістю 20250 грн. (1 по 20250 грн.)
  3. Непередбачувані витрати вартістю 49050 грн. (1 по 49050 грн.). Загальна вартість: 294300 грн.

Нагадаємо, 23 січня мер Житомира Сергій Сухомлин підписав розпорядження «Про затвердження переліку проектів-переможців бюджету участі м. Житомира на 2019 рік», за які голосували у 2018 році. Переможцями визнані 8 великих та 11 малих проектів, в тому числі проект «Сонячні дерева».

Як повідомляв Житомир.info, нещодавно в Житомирі оголосили закупівлю за 950 тис. грн атракціону «Лебеді» - це проект бюджету участі екс-заступника міського голови Матвія Хренова.

28 березня 2019 оголосили закупівлю човнів, аутрігерів, весел, понтона, тренажера для греблі та рятувальних жилетів за проектом бюджету участі Дмитра Мороза «ДрагонСіті» - гребля на човнах «Дракон» у місті Житомирі. Бюджет цього проекту - 940,5 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: бюджет участі сонячне дерево тендер закупівля  
Матеріали по темі