Політика

Голова ГО «Демократичний Альянс Жінок» Галина Фесюк у програмі «Політична кухня»

19 квітня 2019, 10:32

Хто сказав, що місце жінки на кухні, а політика – це суто чоловіча справа? Розвіюємо гендерні стереотипи, запрошуючи на «Політичну кухню» відомих на Житомирщині політиків та політикинь та громадських діячів та діячок.

«Політична кухня» - проект, який виходить на Житомир.info щотижня. Відомі жителі нашої області за приготуванням цікавих страв ділитимуться секретами власного успіху. Гість випуску – Галина Фесюк, голова ГО «Демократичний Альянс Жінок».


Програма виходить в рамках проекту «Просування участі жінок в політиці та протидії сексизму в Житомирській області» громадської організації «Інститут Креативних Інновацій», який спрямований на подолання основних бар’єрів на шляху до збільшення політичної участі жінок в області, шляхом інформаційної та просвітницької підтримки жіночого лідерства та заохочення жінок до політичної участі в громадах. Проект реалізовується в рамках програми Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (НДІ) за підтримки Фонду розвитку ефективного врядування Великої Британії. Думки висловлені тут належать авторам та не обов'язково відображають погляди Департаменту міжнародного розвитку або Уряду Її Величності».

Житомир.info – інформаційний партнер проекту

Житомир.info

Теги: Фесюк політична кухня  
Матеріали по темі