Місто

​Що думають житомиряни про попередні результати другого туру президентських виборів. Опитування

22 квітня 2019, 14:54

Поки країна оговтується від другого туру виборів президента України й триває офіційний підрахунок голосів, ми вирішили поцікавитися у житомирян, за кого вони голосували та чи погоджуються із результатами, оприлюдненими національним екзит-полом.

«За Зеленського. Ми задоволені вибором, але ми надіємось на найкращий результат, тому що у нашій державі немає стабільності. Сподіваємось, що стабільність нарешті з’явиться і ми не будемо жалкувати за свій вибір», - говорить Олена.

«Чудово, голосували за Зеленського, хочемо змін, нового життя і, сподіваємось, вони у нас будуть», - каже Світлана.

«Голосувала за президента Порошенка, а вийшов Зеленський. Мій вибір відрізняється від вибору більшості українців, але я маю його поважати і я сподіваюсь, що у нового президента вистачить сил і мудрості для того, щоб усе було добре», - ділиться Анна.


«Я не скажу, за кого я голосувала, я вважаю, що це є такою маленькою таємницею. З думкою народу, я вважаю, що потрібно приймати, як казала моя подруга Аня, якою б вона не була. Ми тепер маємо погодитись з цією думкою і робити все, щоб наша країна процвітала», - додає Марія.

«Голосував за Зеленського, що у першому, що у другому турі. Результати у три рази, як і було заплановано. Думав, що Порошенко у два рази різницю вдасться отримати, але не вдалось. Надії є, але не дуже великі. Можливості є у Зеленського ввести ту електронну демократію, яку він обіцяє, але я не дуже вірю, що у нього це вдасться. Це дійсно могло б змінити країну, вивести у перші країни світу, в лідери», - відповідає Вадим.

«Особисто я голосував за Зеленського і мені дуже подобається, що він пройшов. Думав, що Петро Олексійович не дасть, але я дуже радий, що він пройшов», - ділиться Володимир.

«Якби мене послухав Петро Олексійович, то я б сказав: спасибі Петро Олексійович за те, що ви зробили, але далі ми самі. Вистачить, ви втомилися, як Ющенко й інші, відпочивайте, дайте молодим людям дорогу. Для того, щоб щось робити з народом, потрібно бути фізично здоровим, свідомо мислити і не думати про те, що я принесу онукам. Ну, натяк ви зрозуміли. Дуже не хочу дожити до того часу, коли ми сьогодні говоримо «молодець», щоб ми через три – п’ять років не казали «геть». Щоб він не зробив так, як зробили інші, що ми їм довіряємо, а потім вони нашу довіру у багнюку втоптують і знищують. Зеленському потрібно кожної неділі брати сумочку і йти на базар, щоб його бачили, що він на базарі купує, бачить, які ціни. Якщо він цього робити не буде, я не буду чекати 5 років, я вийду з плакатом і говоритиму «геть», - зізнається Володимир.

«Вчора зустрічаю сусідку, яка голосувала за Зеленського, вона мені так радісно розповідає: показували тюрму, як в’язні проголосували за Зеленського. Тоді я зрозумів, із нашим народом сумувати не доведеться. Я голосував і зіпсував бюлетень, тому що я у виборах без вибору участі не беру. На жаль, будемо іще плавати у цьому лайні», - розповідає Костянтин.

«Голосував за Зеленського і дуже добре ставлюсь до результатів. Очікую, що новий президент зробить все по-новому, а нічого не буде старого. По-перше, щоб закінчилась війна, повернення наших територій, повернення наших з-за кордону, підняти економіку з колін. Ми на дні, будемо вибиратись», - пояснює Артем.

«У мене тільки позитив, бо це мій голос туди пішов. Я хочу сказати, що країна давно чекає змін. Кожен відчуває по-своєму гаманцю, холодильнику, як він живе, а не так як нам гарно це озвучують. Дуже хочеться, щоб йому вистачило розуму і мудрості відчути настрій народу і стати його слугою, як він це обіцяв», - сподівається Неля.

Нагадаємо, Житомир проголосував за Зеленського з відривом у 53%.

Як повідомляв Житомир.info, у другому турі виборів президента України явка виборців по Житомирській області склала 61,15%, що більш ніж на 3% нижче від попереднього туру виборів. За результатами національного екзит-полу за Володимира Зеленського проголосували 73,25% виборців, за Петра Порошенка – 25,3%.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вибори президент Зеленський Порошенко результати опитування  
Матеріали по темі