Місто

У житомирському парку Гагаріна розповіли про безпечність атракціонів та вартість квитків на них

2 May 2019, 17:33

Атракціони у парку культури та відпочинку ім. Гагаріна в Житомирі вже працюють на повну. З-поміж них і колесо огляду, дитячі літачки та «ланцюжки». А деякі атракціони взагалі готуються «закачати» по-новому. Мова йде про «Ланцюгову карусель», яка на етапі завершення капітального ремонту, та появу нового атракціону сімейного типу «Лебеді», який планують розташувати поблизу колеса огляду. Чи вдало розпочався сезон розваг, розповідає заступник директора КП Парк Юрій Рогозинський.

«Ми дуже раді, що цього року відкрили раніше сезон, ніж минулого року. Усі атракціони у нас пофарбовані, відремонтовані, пройшли техогляд, який нам надавав експертно-технічний центр згідно чинного законодавства, вони безпечні. На жаль, у цьому році іще немає нових атракціонів, але до кінця року, я думаю, що у нас з’явиться новий атракціон сімейного типу «Лебеді», буде стояти у районі колеса огляду. Найближчим часом буде відремонтований атракціон «Ланцюгова карусель». Зараз вже замінені механізми, натягнуті нові ланцюги, зроблені нові сидіння, пофарбовані, далі пройде належну експертизу, і я думаю, що найближчим часом ми його відкриємо для міста. Тому що він дуже довгий час стояв непрацюючий», - розповідає заступник директора КП «Парк» Юрій Рогозинський.


Що ж до цін квитків на атракціони, то вони не підвищилися, а лишилися на рівні тарифу минулого року, - каже керівництво парку.

«У порівнянні з ціною минулого року, вона ні на копійку не змінилась. Дитячий квиточок коштує 12 грн, дорослий - 20 грн. Це дуже гарні ціни як у нашому місті, так і по Україні, бо ті гості, які приїздять до нас зі своїми атракціонами, у них квитки на атракціони коштують набагато більше», - каже заступник директора КП «Парк».

За даними комунального підприємства, минулоріч парк відпочинку ім. Ю. Гагаріна відвідало чимало людей: реалізували багато квитків на атракціони, однак хотілося б більше. Тому, припрошає охочих до прогулянок на свіжому повітрі, до парку й на атракціони, які щодень працюють від 11 години. За винятком тих днів, коли є несприятливі погодні умови.

«Послуги: атракціони дорослі відвідали 157 тисяч, дитячих атракціонів - 92700 чоловік, в тирі було продано 38095 пострілів, човни/катамарани - 3800 білетів продано, тенісні квитки 1200. Усі атракціони у нас з 11 години і до пізнього вечора ми працюємо, скільки нам дозволяє світловий день», - зазначив заступник директора КП «Парк» Юрій Рогозинський.

Як повідомляв Житомир.info, 22 квітня журналісти перевіряли ціни та безпечність дитячих атракціонів на Михайлівській у Житомирі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Рогозинський парк. атракціони  
Матеріали по темі