Місто

Тендер на капітальний ремонт житомирської вулиці Корольова обіцяють оголосити на початку наступного тижня

10 May 2019, 18:18

Глибокі вирви, ями та автомобілі, які старанно їх оминають, - такий вигляд зараз має вулиця Корольова у Житомирі. Із настанням весни сніг зійшов тут разом із асфальтом, і якість дорожнього покриття викликала скарги водіїв-автолюбителів та перевізників. У житомирському муніципалітеті кажуть: найближчим часом ситуація може змінитись, оскільки вулицю планують відремонтувати капітально.

«Вже зроблений проект на капітальний ремонт цієї вулиці, і сума там досить велика. І рішенням, яке прийняв минулий виконком, всі документи, вся технічна документація передана на область. Ми позавчора зустрічались із головою облдержадміністрації і його заступником, який курує питання будівництва доріг, і було обіцяно, що в понеділок по трьох вулицях, які ми їм передали, буде оголошено тендери. Саме на капітальний ремонт», - розповідає Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.


Однак чекати на результати тендеру, а згодом і на початок капітального ремонту, можна доволі тривалий час, і представники влади обіцяють провести аварійний ремонт вулиці, щоб їздити нею можна було без шкоди для транспортних засобів.

«В нас вчора почались роботи далі по вулиці Параджанова, працювала фреза, яка зрізала асфальт. Ми вже вчора хотіли цей зрізаний асфальт привозити і вкатувати вулицю Корольова. Для того, щоб не відвозити його на склад, потім не везти його знову на Корольова, одразу хотіли вивозити на Корольова і вкатувати. Але погодні умови не дозволяли. Сьогодні в нас якраз буде нарада по цьому питанню, і від завтрашнього дня, якщо все буде нормально, то ми зрізаний асфальт поки що перевозимо на вулицю Корольова і робимо аварійний ремонт до моменту проведення тендеру. Після проведення тендеру буде повністю зніматись асфальт і в два шари буде робитись капітальний ремонт цієї вулиці», - розповідає Сергій Сухомлин.

Міський голова каже: ситуація із ямами на житомирських дорогах – це проблема не лише вулиці Корольова. Втім від аварійних ремонтів житомирські дорожники вирішили відмовитись. Натомість будуть виконувати ремонт за новою, довговічнішою технологією.

«В цьому році ми майже не робили аварійний ремонт вулиць міста Житомира. Якщо їхати по Київській, Бердичівській, майже всі вулиці в ямах. Кожен рік навесні спочатку робився аварійний ремонт, а потім вибирались якісь ділянки, як в минулому році проспект Перемоги, великими картами йшло фрезерування вулиці і робився поточний ремонт. І на деяких вулиці, як Перемоги, наприклад, і невдалий приклад - вулиця Покровська, робився вже капітальний ремонт. В цьому році ми майже відмовились від аварійного ремонту. Чому? Аварійний ремонт, коли навесні техніка виходить, і вони викидають цей асфальт просто в ці ямки і «прикатують» трошки, то літо він стоїть. Бо влітку температура, сонце пригріло, його розтопило, тролейбуси і інші автомобілі обкатали, і воно стоїть. Але як тільки приходить зима, він замерзає-розмерзає і навесні ми знову маємо те, що маємо зараз - у нас все місто в ямах. І в цьому році новий директор комунального підприємства, підприємство почало з вчорашнього дня робити вулицю Київську, вулицю Небесної сотні, вони роблять той аварійний ремонт, який робився в минулому році, роблять фрезуванням: ямка є, фрезували, обробили краї ями і поклали асфальт. І цей ремонт простоїть декілька років, не треба буде щовесни заново робити. Дещо, звісно, розіб’ється, але 80-90 відсотків буде стояти декілька років до капітального ремонту», - розповів мер Житомира.

Оголосити тендер на капітальний ремонт вулиці Корольова обіцяють вже на початку наступного тижня. Загальна вартість такого ремонту обійдеться у майже 25 мільйонів гривень.

Нагадаємо, влітку 2018 року житомирські комунальники повідомляли, що готують вулицю Корольова до заміни асфальту, в лютому 2019-го висипали на вулицю 100 тонн зрізаного асфальту, а в березні 2019 вже знову заявили про підготовку до ремонту доріг на вулицях Корольова та Космонавтів.

Капітальний ремонт на Параджанова, який фінансується з обласного дорожнього фонду, загалом триватиме 13 місяців.

Як повідомляв Житомир.info, якість дорожнього покриття викликала обурення водіїв ще в 2013 році.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вулиця Корольова ремонт дорога тендер  
Матеріали по темі