Місто

Кольорові стіни, сучасне освітлення: в мережу виклали проект реконструкції житомирської гімназії №23

14 May 2019, 10:34

Проектом зовнішнього вигляду нового корпусу житомирської гімназії №23, де в січні 2019 року обвалилася стеля, передбачені кольорові стіни та сучасне освітлення фасадів.

Проект реконструкції закладу в соцмережі 14 травня опублікував головний архітектор Житомира Юрій Безбородов, який нині перебуває у відпустці й після неї звільняється.

«Трохи фасадів на ніч (якщо ви пропустили) з майбутнього проекту нового корпусу гімназії №23 з архітектурним освітленням. Будемо чекати на гарну реалізацію! Проект - від генерального проектувальника ДП «НДІпроектреконструкція», об’ємно-просторове рішення - «Проспект-проект», - написав архітектор.


Нагадаємо, 18 березня 2019 року управління капітального будівництва Житомирської міської ради уклало договір з Житомирською філією інституту «НДІпроектреконструкція» на виготовлення проекту будівництва нового корпусу житомирської гуманітарної гімназії №23. У березні 2019 філія мала провести інженерно-геологічні вишукування, а протягом квітня-червня – розробити проект та робочу документацію. За роботи виконавець мав отримати 1,5 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, 24 січня 2019 року в Житомирській міській гуманітарній гімназії №23 імені М.Очерета в одному з класів обвалилася стеля. 7 лютого мер створив робочу групу, яка підтримала пропозицію будівництва нового корпусу для гімназії № 23. На сесії 27 лютого 2019 на виготовлення ПКД щодо будівництва корпусу гуманітарної гімназії №23 у Житомирі виділили 500 тис. грн.

З 18 лютого старшокласники гуманітарної гімназії навчаються в аудиторіях Житомирського університету ім.Івана Франка, якому на покращення матеріально-технічної бази у квітні 2019 року виділили 350 тис. грн.

Житомир.infо

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: гімназія №23 реконструкція гімназія  
Матеріали по темі