Місто

​Який вигляд має реконструкція житомирського стадіону «Спартак» з висоти пташиного польоту

14 May 2019, 17:09

Житомирський стадіон «Спартак» почали ремонтувати в березні 2018 року. Відтоді дата завершення реконструкції кілька разів змінювалась і тепер у міській раді обіцяють відкрити спортивну споруду наприкінці травня або ж на початку червня.

Наприкінці минулого тижня мер Житомира Сергій Сухомлин анонсував можливе перейменування стадіону і закликав громадян пропонувати свої варіанти нової назви. 14 березня наші журналісти вирішили поглянути на споруду згори.


Чи варто перейменовувати житомирський стадіон "Спартак", дивіться у відеосюжеті.

Нагадаємо, майбутнє перейменування стадіону «Спартак», реконструкцію якого обіцяли завершити в травні поточного року, на позачерговому засіданні міськвиконкому 10 травня 2019 року анонсував Житомирський міський голова Сергій Сухомлин. Він розповів про намір провести опитування громадян, щоб визначитися з новою назвою стадіону «Спартак».

Як повідомляв Житомир.info, в листопаді 2017 року на повторних торгах тендер на реконструкцію стадіону виграла житомирська фірма «Комунальник». 19 березня 2018 року мер Сергій Сухомлин повідомив про початок реконструкції стадіону «Спартак». На початку жовтня 2018 року начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов говорив, що після змін та коригування проекту, вартість реконструкції стадіону станом на 15.08.2018 становила 45 млн 577 тис. 888 грн, з них будівельні роботи – 34 млн грн. На сесії 7 лютого 2019 року депутати проголосували за виділення на реконструкцію стадіону «Спартак» ще 7,6 млн грн, а до цього вже заплатили 22 млн грн.

25 лютого мер Сергій Сухомлин повідомив, що в режимі реального часу спостерігатиме за реконструкцією стадіону «Спартак». 1 березня 2019 року прес-служба Житомирської міської ради повідомляла, що на стадіоні «Спартак» повністю виконанні роботи з підготовки основи під штучне покриття, з улаштування фундаментів під трибуни, влаштовано монолітні фундаменти під цифрове табло та коментаторську кабіну, виконано монтаж каркасу коментаторської кабіни тощо.

Який вигляд стадіон мав 4 квітня 2019 року, дивіться у фоторепортажі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Спартак стадіон реконструкція ремонт  
Матеріали по темі