Місто

Житомирські випускники підтримали флешмоб «Краще дерево в землі, ніж кулька в небі»

20 травня 2019, 09:27

Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №30 м. Житомира на Польовій підтримала еко-флешмоб вінницьких школярів під назвою «Краще дерево в землі, ніж кулька в небі».

Про це 19 травня Житомир.info повідомили школярі.

«Ми, учні 11-А класу ЗОШ №30, просимо допомогти розповсюдити інформацію. Напередодні святкувань випускних балів та урочистих заходів у зв'язку із закінченням навчального року ми, учні 11-А класу загальноосвітньої школи №30 міста Житомира, приєднуємося до еко-флешмобу вінницьких школярів «Краще дерево в землі, ніж кулька в небі!» і висадили дерева», - поінформували 11-класники.

Школярі звертаються до всіх навчальних закладів Житомира з проханням відмовитися від запуску повітряних кульок, «небесних вогнів», конфеті та іншого летючого сміття та передають естафету учням 10-Б ,11-Б класу ЗОШ №30, а також школам №№ 5, 14, ліцею 24, державному університету імені Франка та фармколеджу.

«Давайте разом подбаємо про збереження екології нашого міста! Долучайтеся до крутої ініціативи!», - закликають школярі.

Класний керівник 11-А класу Олена Манько поінформувала Житомир.info, що 17 травня випускники висадили на території школи дві берези і дуб.

Нагадаємо, нещодавно в ліцеї №25, розташованому на Малій Бердичівській, 18 у Житомирі, офіційно заборонили подарунки педагогам та закладу.

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році свято останнього дзвоника в житомирських школах відбудеться у п’ятницю, 31 травня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: флешмоб останній дзвоник кулька випускник  
Матеріали по темі