Влада

Сухомлин більш як на місяць продовжив перевірку щодо дефектів асфальту на Покровській у Житомирі

24 травня 2019, 10:45

Службова перевірка щодо обставин пошкодження асфальтного покриття по вулиці Покровській у Житомирі, яка мала завершитися 20 травня, працюватиме до 24 червня 2019 року.

Про це йдеться у розпорядженні Житомирського міського голови Сергія Сухомлина від 20 травня «Про продовження терміну проведення службової перевірки».

«У зв’язку зі службовою необхідністю та враховуючи доповідну записку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ткачука Д.Г. від 20.05.2019:

  1. Продовжити термін проведення службової перевірки щодо виявлення обставин, які спричинили пошкодження асфальтного покриття по вулиці Покровській у Житомирі до 24.06.2019.
  2. Комісії з проведення службової перевірки, яка створена розпорядженням міського голови від 03.05.2019 (…) продовжити свою роботу щодо відпрацювання всіх питань, які виникають в ході проведення перевірки», - йдеться у розпорядженні.

У коментарі Житомир.info заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук пояснив, що у своїй доповідній він наголошував на необхідності замовлення експертизи якості асфальту, оскільки висновок технагляду говорить, що дефекти покриття виникли через недоліки асфальтної суміші.

Нагадаємо, 800 м дороги на Покровській почали ремонтувати 1 вересня 2018 року. Торги виграла фірма «Проспект-Транс», якою керує колишній депутат Житомирської міської ради Михайло Пухтаєвич, а власниця - його дружина Ірина. Через півроку водії почали нарікати на якість ремонту вулиці, і в березні та квітні 2019-го за наполяганням замовника, управління комунального господарства міської ради, представники авторського та технічного нагляду провели обстеження стану відремонтованої ділянки та склали відповідні дефектні акти на виявлені недоліки.

7 травня мерія повідомила, що члени комісії провели виїзне засідання та обстежили ділянку дороги по Покровській від алеї Садової до вулиці Парникової. За висновками інженера технічного нагляду Андрія Редька, основою причиною виникнення окремої ямковості є неякісний асфальтобетон (виділено редакцією), а саме неправильне застосування пластифікатора при виготовленні асфальтобетонної суміші. Підприємству «Проспект-Транс» направили лист-зобов’язання стосовно усунення виявлених недоліків за власний рахунок.

Як розповідав Житомир.info 10 травня Дмитро Ткачук, під усуненням недоліків мається на увазі залиття швів та відлущених ділянок, а в місцях з більшими дефектами – повноцінне перестелення асфальту. Дату усунення недоліків після закінчення роботи комісії 20 травня мав назвати сам підрядник.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога ремонт асфальт Покровська Ткачук розпорядження  
Матеріали по темі