Місто

Який вигляд має асфальт на Перемоги та Покровській у Житомирі, перестелений у 2018

3 травня 2019, 15:09

У 2018 році в Житомирі капітально ремонтували ділянки доріг по вулицях Покровській та Перемоги. Відтоді минуло більше півроку, однак вже з’явилися нарікання стосовно якості асфальтобетонного покриття на одній із вулиць.

Водії зазначають, що якість капремонтів на двох вулицях відрізняється. До ділянки, що на Перемоги, нарікань не мають, а ось ремонт на Покровській називають не найкращим через невеликі вибоїни та нерівності на дорозі.

«Саме цей участок (по Покровській), я вам хочу сказати, що не найгірший, так, посередньо. Порівняно з тим, які на сьогодні є дороги в Житомирі, то оцінку чотири з плюсом я даю гарантовано, як водій з тридцятивосьмирічний стажем. П’ять, то вже має бути ідеально, а ідеально де? Ну погляньте, ухибини, але рік пройшов, тому не найгіршим варіантом зроблена дорога. На Перемоги краще», - зауважує водій Петро.


Заступник Житомирського міського голови Сергій Кондратюк розповідає: роботи по вулиці Покровській ще не завершені, і найближчим часом підрядник має виправити усі недоліки.

«Вулицю Перемоги виконували підрядники «Асфальт Плюс». По вулиці Покровській виконував підрядник «Проспект» (ПП «Проспект-Транс», ред.). У двох договорах передбачено 10 років гарантійного ремонту після виконання робіт. Як ви бачите, «Асфальт Плюс» якісно виконали свою роботу, і сьогодні нарікань по вулиці Перемоги у нас немає. Якщо говорити про Покровську, то нарікання є. В минулому році фірма не закінчила виконання робіт, тому роботи сплачені не повністю, і в цьому році, вже весною, заактовано деякі ділянки асфальтобетонного покриття, які були пошкоджені. Тому після 10 травня підрядник «Проспект» виходить на роботи і буде виконувати ті роботи, котрі не закінчив в минулому році. Буде виконувати заміну тих пошкоджених ділянок, які сьогодні є», - каже заступник Житомирського міського голови Сергій Кондратюк.

Нагадаємо, дорогу по Перемоги влітку 2018 ремонтували три дні, і весь цей час транспорт рухався в об’їзд. Роботи виконувало ТОВ «Асфальт Плюс», яке виграло тендер. Рух по вулиці Перемоги відновили 6 липня. 11 липня 2018 року виконком розкритикував ремонт дороги, однак технагляд не виявив порушень.

Покровську ремонтувала фірма екс-депутата Житомирської міської ради Михайла Пухтаєвича «Проспект-Транс».

Як повідомляв Житомир.info, на сесії міськради 23 квітня 2019 депутат Олександр Рибак обурився, що в Житомирі перед Пасхою вперше не робили ямковий ремонт, а ями на дорозі по Параджанова сягають 60 сантиметрів. Весняне обстеження показало, що ремонту потребують дороги на 409 житомирських вулицях.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога яма ремонт вул. Перемоги вул. Покровська  
Матеріали по темі