Влада

НАЗК вирішило продовжити строк перевірки декларацій двох суддів з Житомирської області та голови РДА

11 червня 2019, 09:54

На засідання 7 червня Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про продовження строку повної перевірки декларацій 79 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Текст відповідного рішення оприлюднений на сайті НАЗК.

«Продовжити строк проведення повної перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, з 12 червня 2019 року на 30 календарних днів», - йдеться у документі.

У додатку з переліком суб’єктів декларування щодо яких продовжена перевірка є три представники Житомирської області:

Драч Юрій Іванович – голова Корольовського районного суду міста Житомира, декларація за 2017 рік (виправлена);

Коренюк Валерій Петрович – голова Коростенського міськрайонного суду Житомирської області, декларація за 2017 рік;

Суботенко Роман Васильович – голова Попільнянської районної державної адміністрації Житомирської області, декларація за 2016 рік (виправлена).

Також на засідання НАЗК були ухвалені рішення про результати здійснення повної перевірки декларацій народного депутата від Житомира Борислава Розенблата за 2016 рік (виправленої) та за 2017 рік (виправленої), але самі рішення на сайті Національного агентства станом на ранок 11 червня не опубліковані.

Як повідомляв Житомир.info, рішеннями НАЗК від 24 травня 2019 року до суду були направлені три протоколи стосовно голови Апеляційного суду Житомирської області Юрія Жизнєвського. На засіданні 31 травня поточного року було ухвалене рішення про результати перевірки декларації нардепа від Житомирської області Віктора Развадовського за 2016 рік – порушень не виявили.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: НАЗК декларація  
Матеріали по темі