Суспільство

У 16 селах Житомирської області за 7,5 млн грн планують встановити світлодіодні ліхтарі. Список

12 червня 2019, 09:53

У 2019 році в області планують продовжити програму «Засвітимо Житомирщину», в рамках якої сучасне освітлення встановлять у 16 населених пунктах.

Про це 11 червня повідомила прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

Зазначено, що у 2018 році голова ОДА Ігор Гундич ініціював створення програми «Засвітимо Житомирщину», в рамках якої вдалося «засвітили» більше 222,5 км вулиць у 80 населених пунктах області. У 2019 році дія програми продовжена – засвітять ще 16 населених пунктів.

«Для освітлення використовують інноваційні світлодіодні лампи, які мають високий коефіцієнт передачі кольору, точний розподіл світла, відрізняються тривалим терміном експлуатації та споживають значно менше електроенергії, ніж лампи розжарювання», – розповідають про переваги саме такого освітлення в облдержадміністрації.


Карта з сайту Житомирської ОДА

У цьому році на реконструкцію освітлення передбачено 5 млн з обласного бюджету та 2 млн 317,134 тис. грн співфінансування із місцевих бюджетів.

Освітлення з’явиться:

Таблиця з сайту Житомирської ОДА

Як повідомляв Житомир.info, у листопаді 2018 року прес-служба Житомирської облдержадміністрації інформувала, що до кінця року сучасне світлодіодне освітлення з’явиться на 78,6 км вулиць у населених пунктах Житомирської області. Це мали бути перші 11 населених пунктів, де стартує проект «Засвітимо Житомирщину».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: освітлення "Засвітимо Житомирщину" ліхтар  
Матеріали по темі