Місто

​Вартість проїзду в житомирських маршрутках хочуть підняти до 7 грн. Проект рішення

14 June 2019, 18:01

У Житомирі збираються змінити вартість проїзду в маршрутках: при оплаті готівкою проїзд коштуватиме 7 грн, якщо ж розраховуватися картою – вийде на гривню дешевше. У разі ж відсутності чи несправності в маршрутному таксі обладнання для автоматичного обліку оплати, проїзд коштуватиме 3 грн.

Відповідний проект рішення виконавчого комітету Житомирської міськради оприлюднили ввечері 14 червня на сайті мерії.

Згідно даного проекту рішення виконкому, вартість проїзду на міських автобусних маршрутах, які працюють у режимі маршрутного таксі та звичайному режимі руху буде:

  • при оплаті готівкою в розмірі 7 грн;
  • при оплаті в безготівковій формі в розмірі 6 грн;
  • у разі відсутності (несправності) в транспортному засобі обладнання автоматизованої системи обліку оплати проїзду в розмірі 3 грн;
  • учням шкіл та інших загальноосвітніх навчальних закладів в розмірі 3 грн на час навчального року з 06:00 до 20:00 години.

У електротранспорті вартість проїзду також має зрости і становитиме:

  • при оплаті готівкою в розмірі 5 грн.;
  • при оплаті в безготівковій формі в розмірі 4 грн.

Нічний тариф становитиме – 10 грн, діятиме він з 23.00 до 06.00. Крім того даним проектом рішення передбачається безоплатна пересадка між нічними маршрутами впродовж 30 хвилин з моменту купівлі квитка.

Також у даному проекті рішення передбачається безоплатний та пільговий проїзд для пільгових категорій громадян.


Скрін з проекту рішення виконкому

Нагадаємо, міська влада вже з листопада 2018 року готувалася до підняття тарифів на проїзд, тож заздалегідь пропонувала перевізникам надати власні розрахунки планової вартості з перевезення одного пасажира. У додатку до опублікованого проекту рішення виконкому наведені дані розрахунки, а також зауваження перевізників до розробленого проекту. З повним текстом додатку можна ознайомитись тут.



Як повідомляв Житомир.info, у січні 2019 року житомирські перевізники заявили, що їх не влаштовує тариф у 5 грн і пропонували підвищити його щонайменше до 7 грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: проїзд маршрутка перевізник тариф Ткачук  
Матеріали по темі