Місто

​Житомирських перевізників вже не влаштовує тариф у 5 грн: хочуть як мінімум 7

9 січня 2019, 16:12

У Житомирській мерії 9 січня відбулася зустріч з перевізниками міста, на якій вони вимагали збільшення тарифу як мінімум до 7 гривень.

Цю інформацію Житомир.info підтвердив заступник мера Житомира з питань транспорту Дмитро Ткачук.

«Дійсно, сьогодні після виконкому в міськраді відбулася зустріч перевізників з представниками влади. Ініціаторами цієї зустрічі були перевізники. Зустріч пройшла у форматі наради, діалогу, і тому ніяких рішень не виносилося. Перевізники із власної ініціативи зустрілися з членами виконкому, щоб, так би мовити, проговорити свої запити. На нараді обговорили стан галузі, фінансово-економічну ситуацію, умови перевезення пільговиків, тарифи, очікування міста. Не секрет, що розрахунки перевізників надходять ще з осені, департамент економіки їх перевіряє і деякі повертає на доопрацювання», - розповів Дмитро Ткачук.

З його слів, перевізники скаржилися на відсутність компенсації за проїзд пільговиків, ріст зарплат, цін на пальне і тариф у 5 гривень, який не покриває цих затрат. Перевізники в один голос заявляють про необхідність підвищення проїзду – хто на 2, а хто й на 7 гривень, в залежності від місткості, комфорту, зношеності транспортних засобів, кількості машин на маршруті і т.д.

«Хтось порахував, що буде достатньо 7 гривень, хто порахував – не менше 12-ти, а хтось завів мову й про 1 євро, ми ж, мовляв, ідемо в Європу. По суті, це були емоції. Перевізників уважно вислухали, надали зустрічні запитання. Що стосується розрахунків і цифр, то перевізникам надає свої аргументовані відповіді департамент економіки, деякі розрахунки повертаються по два-три рази», - зауважив заступник міського голови.

Нагадаємо, на виконкомі 7 листопада мер Житомира Сергій Сухомлин прокоментував чутки про подорожчання проїзду в маршрутках: таке рішення має прийматися у комплексі з рішенням про комунальний транспорт.

Як повідомляв Житомир.info, 1 грудня 2017 року пасажири житомирських маршруток почали платити за проїзд 5 грн. У листопаді 2018 в соцмережі ширилися чутки про наміри житомирських перевізників вкотре підвищити вартість проїзду в маршрутках. Начальник управління транспорту та зв’язку міськради Михайло Грищук розповідав, що перевізники міста вже подали обґрунтування підвищення ціни за проїзд, але ці зміни має погодити виконком.

У жовтні 2018 на деяких приміських маршрутах Житомира вартість проїзду зросла на 30%, інші взагалі не підвищували цін.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: маршрутка перевізник Ткачук 
Матеріали по темі