Політика

Зареєстровані ще сім кандидатів-самовисуванців по мажоритарних округах Житомирської області

24 June 2019, 13:11

Центральна виборча комісія на засіданні 23 червня зареєструвала 182 кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України.

Про це повідомляє прес-служба Центрвиборчкому.

Зокрема, зареєстровані 7 самовисуванців у Житомирській області, серед яких є голова ОДА Гундич та два чинні народні депутати – Литвин і Дзюблик.

Також ЦВК 23 червня відмовила в реєстрації кандидатом в нардепи по округу №62 (Житомир) Наталії Циганчук.

«Циганчук Н.А. до Комісії не подано заяви про самовисування із зобов’язанням в разі обрання народним депутатом України скласти представницький мандат, який відповідно до Конституції України та законів України несумісний з мандатом народного депутата України. Також усупереч вимогам пункту 31 частини другої статті 55 Закону Циганчук Н.А. до Комісії не подано заяви про наявність (відсутність) заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання. За таких обставин передбачені пунктами 1, 31 частини другої статті 55 Закону документи вважаються не поданими», - зазначається у відповідній постанові Центрвиборчкому.

Нижче – інформація про кандидатів-самовисуванців, зареєстрованих ЦВК 23 червня:

Одномандатний виборчий округ № 62 (Житомир)

Герговський Антон Юрійович – народився 10 жовтня 1989 року в місті Житомирі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "СОЛБУД", безпартійний, проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, самовисування.

ТОВ «Солбуд» зареєстроване в Житомирі і займається будівництвом житлових і нежитлових будівель, власник підприємства – Соловйов Сергій Юрійович.

В ЄДРД є декларація Герговського за 2018 рік, яку він в червні 2019 року подавав як кандидат на посаду директора ТОВ «Солбуд». Разом з дружиною він проживає з батьками, у власності дружини з 2014 року є квартира в Житомирі площею 109.32 кв.м., батькові з 2007 року належить квартира площею 49,9 кв.м. У власності кандидата в нардепи з грудня 2018 року є автомобіль BMW Х5 2016 р.в., вказана вартість якого – 650 тис. грн. Дружина декларанта є власницею ТОВ «Монолітфундаментспецбуд», яка зареєстрована в Житомирі і займається виробництвом бетонних розчинів, готових для використання.

Зарплата Антона Герговського за 2018 рік становила 70 тис. 500 грн, у Приватбанку він зберігає готівкою 70 тис. гривень. Герговський є членом громадської організації «Відродження Юей», яку в жовтні 2018 року заснував разом з Тузовським Дмитром Геннадійовичем.

Гундич Ігор Петрович – народився 28 грудня 1975 року в місті Житомирі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Житомирська обласна державна адміністрація, безпартійний, проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, самовисування.

Гундич з 1 вересня 2016 року тимчасово виконував обов’язки голови Житомирської ОДА, а 27 жовтня цього ж року президент Петро Порошенко підписав указ про його призначення на посаду голови облдержадміністрації та особисто про це повідомив у Житомирі.

У власності Ігоря Гундича є три земельні ділянки в селі Буряки Бердичівського району та третина квартири у Житомирі загальною площею 82,90 кв.м. В автопарку голови ОДА – два трактори, вантажівка ГАЗ та легкових ЗАЗ- 110558 2009 р.в. Також йому належить ТОВ «Елітне» та 70% у фермерському господарстві «Елітне-Агро», які знаходяться в селі Буряки.

За 2018 рік Гундич отримав 365 тис. 93 грн зарплати та 20 тис. 408 грн від надання майна в оренду. Готівкою голова ОДА декларував 451 тис. гривень та 18 тис. доларів.

Коцюбко Олександр Петрович – народився 6 червня 1960 року в місті Житомирі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Київське", безпартійний, проживає в місті Житомирі, судимість відсутня, самовисування.

ТОВ «Київське» зареєстроване в Житомирі і займається наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, власник – Гнатчук Валентина Олександрівна. Коцюбко є одним з чотирьох співзасновників, йому належить 20% ТОВ.

Олександр коцюбко активно виступає на засіданнях міськвиконкому, сесіях міської та обласної рад, є учасником різноманітних акцій. Зокрема, був серед «активістів», які домагалися повернення біологічним батькам Даринки Макарчук, які її вбили.

Декларацію Олександра Коцюбка знайти не вдалося.

Одномандатний виборчий округ № 64 (Коростень)

Арешков Анатолій Михайлович – народився 27 березня 1985 року в місті Луцьку, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, керівник роботи з громадськістю, ПП "Слуга Народу!", безпартійний, проживає в селі Прилуцьке Ківерцівського району Волинської області, судимість відсутня, самовисування.

Комітет виборців України 21 червня повідомив про масові факти реєстрації кандидатів-клонів партії «Слуга народу» в одномандатних округах. Такі особи балотуються як самовисуванці, але при цьому в основних відомостях про себе зазначають, що вони є представниками громадських організацій, благодійних фондів, приватних підприємств із назвою «Слуга народу». Очевидно Анатолій Арешков – один з них.

Декларацію кандидата знайти не вдалося.

Науменко Віталій Анатолійович – народився 10 листопада 1971 року в селі Новаки Коростенського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП "Коростенська фірма "ДРУК", член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", проживає в місті Коростень Житомирської області, судимість відсутня, самовисування.

Науменко – депутат Житомирської обласної ради від партії УКРОП.

В декларації кандидата в нардепи, яку Віталій Науменко подав 14 червня, зазначено, що з 1999 року йому належить квартира у Коростені загальною площею 49,2 кв.м., з 2011 року – земельна ділянка у Коростені 1000 кв.м. і така ж ділянка належить дружині. У власності декларанта з 2016 року є легковик Volkswagen Passat: 2012 р.в., також йому належать дві вантажівки Рeugeot. У дружини є легковий автомобіль Skoda Octavia 2012 р.в.

Науменко є власником ПП «Коростенська фірма "Друк"», яка займається виробництвом паперових канцелярських виробів. Його зарплата в цій фірмі за минулий рік становила 42 тис. 498 грн, ще 914 тис. 683 грн він отримав від зайняття підприємницькою діяльністю. Дружина отримала 90 тис. 196 грн зарплати в Коростеньскій центральній міській лікарні й 14 тис. 805 грн від зайняття підприємницькою діяльністю. Задекларовані готівкові кошти Віталія Науменка – 500 тис. гривень, 10 тис. євро та 9 тис. доларів, у його дружини – 100 тис. гривень, 2 тис. євро та 2 тис. доларів.

Кандидат в нардепи є головою благодійного фонду «Віталія Науменка».

Одномандатний виборчий округ № 65 (Новоград-Волинський)

Литвин Володимир Михайлович – народився 28 квiтня 1956 року в селі Слобода-Романівська Новоград-Волинського району Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Народної Партії, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Литвин чотири рази обирався до Верховної Ради: в 2002 році – від блоку «За єдину Україну!», в 2007 році – від «Блоку Литвина», в 2012 році – по Новоград-Волинському округу від Народної партії, в 2014 році – по Новоград-Волинському округу як самовисуванець.

Володимир Литвин проживає у Києві, де з квітня 2016 року має квартиру загальною площею 259.80 кв.м. Також він з лютого 2015 року орендує житловий будинок площею 550,30 кв.м. та житлове приміщення площею 421,6 у «Конча-Заспа». Нардеп декларує книги, ікони, картини та зброю. За минулий рік зарплата Литвина у Верховній Раді становила 570 тис. грн, але майже вдвічі більше за рік він отримав від надання майна в оренду. Готівкою академік НАНУ декларує 85 тис. доларів та 900 тис. гривень.

Одномандатний виборчий округ № 66 (Малин)

Дзюблик Павло Володимирович – народився 18 вересня 1979 року в смт Черняхів Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в смт Черняхів Черняхівського району Житомирської області, судимість відсутня, самовисування.

Дзюблик вперше був обраний народним депутатом в 2014 році: по округу №66 він балотувався від партії «Народний фронт».

Багатодітна родина нардепа має будинок у Черняхові площею 80,6 кв.м. та орендує у Києві квартиру. Власний автомобіль є лише у дружини – в лютому 2018 року вона стала власницею Toyota Camry 2017 р.в. вартістю 1 млн 50 тис. 180 грн. За минулий рік Дзюблик отримав у Верховній раді 420 тис. грн зарплати, а його дружина заробила 950 тис. грн підприємницькою діяльністю.

Нагадаємо, станом на ранок 23 червня по Житомирській області було 28 офіційно зареєстрованих кандидатів в одномандатних виборчих округах.

Як повідомляв Житомир.info, партії та кандидати могли подавати документи до ЦВК для реєстрації кандидатів у депутати до 20 червня включно, останній день реєстрації – 25 червня. Для кандидата в депутати в одномандатному окрузі розмір грошової застави становить 41 тис. 730 грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЦВК вибори ВР округ кандидат  
Матеріали по темі