Місто

Компанія «Фрінет» підключила 40-тисячного абонента у Житомирській філії

17 липня 2019, 11:26

Директор Житомирської філії компанії «ФРІНЕТ» Ю. Левченко привітав ювілейного 40-тисячного абонента у Житомирській філії.

Привітання відбулося в офісі компанії «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») за адресою: м. Житомир, вул. Хлібна, 27.

ТОВ «ФРІНЕТ», що з 2008 року працює під торговою маркою «О3», є національним оператором широкосмугового доступу до мережі Інтернет, входить в десятку найбільших Інтернет-операторів України. Загалом Компанія надає свої послуги у понад 200 населених пунктах України та обслуговує 147 тисяч абонентів.

Компанія «ФРІНЕТ» планує зберегти високі темпи розвитку і провести ряд заходів, спрямованих на збільшення надійності мережі та поліпшення якості послуг, що надаються. В компанії цілодобово працює технічна підтримка та відділ моніторингу, а також постійно впроваджуються нові сервіси для постійного зв’язку з абонентами – чат-боти, online-помічники, мобільний додаток «Мій ФРІНЕТ», групи в соціальних мережах.

Компанія також надає спектр додаткових послуг – Гарантований сервіс, Інтерактивне телебачення, Антивірусне забезпечення. ТОВ «ФРІНЕТ» успішно співпрацює як з фізичними, так і з юридичними особами.

До складу Житомирської філії ТОВ «ФРІНЕТ» входять населені пункти у Житомирській, Хмельницькій та Рівненській областях. Пріоритетними напрямками діяльності ТОВ «ФРІНЕТ» у цих регіонах є збільшення покриття мережі та абонентської бази, розширення спектру додаткових послуг та підвищення якості послуги.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі