Влада

В Житомирське ТТУ викликали поліцію, бо на підприємство прийшли аудитори з міської ради

17 липня 2019, 15:56

На територію комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» 17 липня не пускали представників контрольно-аналітичного відділу міської ради.

Про це Житомир.info повідомили в міськраді.

Станом на 15:30 на підприємство прибули представники поліції, яких викликав заступник начальника ТТУ, а працівник контрольно-аналітичного відділу пише заяву щодо недопущення до перевірки комунального підприємства.

Детальніше дивіться у сюжеті

Нагадаємо, 17 липня з розгляду міськвиконкому зняли питання звіту про виконання показників фінансового плану комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», по якому мав доповідати начальник ТТУ Євгеній Демчик, але він не прийшов. За інформацією заступника начальника ТТУ, Демчик готувався звіт, виконуючи завдання мера. Втім, після завершення засідання міськвиконкому на своїй сторінці у Facebook Євгеній Демчик поінформував, що всі документи щодо закидів, озвучених на засіданні наглядової ради, він передав меру ще 16 липня.

Як повідомляв Житомир.info, 15 липня 2019 року в прес-центрі міської ради відбулося засідання наглядової ради комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління», де мер доручив керівництву ТТУ до обіду 16 липня йому підготували йому в письмовому вигляді пояснення по всім питанням, що були озвучені на засіданні, а наглядова рада проголосувала за доручення контрольно-аналітичному відділу провести перевірку в ТТУ.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ТТУ поліція перевірка  
Матеріали по темі