Місто

Байкери, які везуть національний та кримськотатарський прапори через всю Україну, відвідали Житомир

18 липня 2019, 15:47

Три дні тому в Ужгороді стартував третій «Мотопробіг Єдності 2019», присвячений ідеї цілісності та неподільності України. Мапа маршруту пролягає і через Житомир. Тому, по обіді 18 липня більше двох десятків байкерів на залізних конях прогарцювали містом, зупинившись на майдані Соборному.

«Ми їдемо з Ужгорода, кінцева ціль - Одеса. Веземо з собою два великі прапори - України та кримськотатарського народу. Прапор України ми будемо поновлювати на острові Хортиця, кримськотатарського народу - будемо передавати спільноті кримських татар. Меседж про те, що ми пам’ятаємо, що Крим є і буде Україна. Мета мотопробігу - об’єднання української мотоспільноти від заходу до сходу, від півночі до півдня. Всі ми українці, як би нас не намагалися розсварити», - розповідає співорганізатор мотопробігу Микола Спиридонов.

Не минається в дорозі, зізнаються байкери, й без труднощів.

«Ми їдемо, яка б не була погода. Єдине, що тяжко, приєднуються люди, які в колоні можуть їхати вперше і має бути налагоджена система супроводу, а цього у нас немає. Окрема тема про наші дороги, про ями», - каже співорганізатор мотопробігу Микола.


«Є технічні питання, інколи доводилось ховати мотоцикли в бусик, щоб не втрачати час на ремонт, але це техніка. Тому, напевне, вона і підводить. Загалом, велика подяка всім містам, які ми проїжджали», - додає учасник мотопробігу Юрій Буртовський.

З-поміж байкерів як завзяті та досвідчені, так і зовсім юні. На кшталт 9-річного житомирянина Святослава Бєлова, який попри свій вік вже знає і розуміє, що таке байкерський дух, ревіння моторів та відчуття свободи.

«Я люблю таку тему - мотоцикли, бо мій батько байкер і я за ним хочу йти», - ділиться учасник мотопробігу Святослав Бєлов.

Батько хлопця зізнається, що їхню родину можна й справді називати байкерською. Позаяк, всі у темі.

«У нього вже є свій мотоцикл, він займається мотокросом. Поки зі мною їздить містами України, старовину вивчаємо, замки, а він у школі всім розповідає, де бував, що бачив. Дочка також збирає на власний мотоцикл. Дітям подобається, дружині подобається, усі катаємось потроху. Хочемо навколо світу поїхати», - зізнається учасник мотопробігу Віктор Бєлов.

На зустріч із байкерами прийшли і представники міської влади. Наостанок, останні зробили спільне фото та підписали прапори, з якими байкери вирушать далі. Загалом же, у рамках «Мотопробігу Єдності 2019» мотоциклісти відвідають 31 місто та подолають майже 2 тисячі кілометрів, фінішуючи у Одесі.

Нагадаємо, 29 травня 2019 року Житомир долучився до Всесвітньої мотоциклетної жіночої естафети.

Як минулоріч Житомир відвідали учасники всеукраїнського мотопробігу «За єдність - 2018» дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мотопробіг байкер  
Матеріали по темі