Політика

Кандидат у народні депутати Олег Грамотенко не знає української мови: це правда чи ні?

18 липня 2019, 16:59

Нічого не дається без зусиль. Наприклад, лежачи на тахті, не можна побудувати успішний бізнес – якщо мова йде про велику компанію, де працює багато людей. Це добре знає Олег Грамотенко, генеральний директор «Tesla Energo LLC». Він також розуміє, що людині, яка хоче стати народним депутатом України – потрібно знати державну мову. Потрібно активно використовувати українську під час виступів з трибуни Верховної Ради. Під час спілкування з пресою у кулуарах. Під час підготовки та просування законопроектів. В житті О. Грамотенка з’явився новий виклик – і він його прийняв, не вагаючись.

«Я відкрита людина. Я повністю прозорий кандидат у народні депутати. Якщо ви мене запитаєте, чи є у мене проблеми з українською – я відповім абсолютно чесно: так, є!» – зізнається Олег Грамотенко. Щодня він приходить в офіс о 08:00 год. – і до 09:00 год. займається з викладачем української мови. І ось перші результати: абсолютно російськомовний, раніше Олег почав спілкуватися під час прямих телевізійних ефірів українською. Так, поки що у мовленні то тут, то там пролітають русизми. Так, ще не досконала вимова окремих слів. Але є бажання, є воля – і є рух уперед.

«Будь-яку проблему можна подолати, якщо застосовуєш правильну стратегію. У випадку з цією проблемою у мене є ще й надійний тил. Моя дружина – україномовна. Мої діти навчаються українською мовою у звичайній сільській школі. Я просто попросив їх допомагати мені. Навіть виправляти мене, якщо я десь помиляюсь!» – поділився особистим досвідом О. Грамотенко. Як це виглядає на практиці? Ось так.

P. S. Фрагмент відео, де Олег Грамотенко звертається українською до глядачів, довелося записувати декілька разів. В одному дублі спікер збився з тексту. В іншому – неправильно вимовив слово. Але хто обіцяв, що буде легко?..

Пресслужба кандидата у народні депутати України Олега Грамотенка

Facebook: Олег Грамотенко

Веду прямі ефіри у Facebook кожної неділі о 17:00 год.

Спілкуйтесь зі мною особисто!

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Грамотенко кандидат вибори  
Матеріали по темі