Політика

Антон Герговський закликає прийти на вибори та проголосувати свідомо

19 липня 2019, 16:32

Друзі, ось і підходить до кінця передвиборча гонка до парламенту.

У неділю вирішальний день. І я вірю, що ви не знехтуєте своїм голосом, і прийдете на свою виборчу дільницю. Просто візьміть паспорт і зробіть свій свідомий вибір. Не дайте скористатися вашим голосом! Адже ваш невикористаний бюлетень – це галочка за того, кого ви не обирали. Не дайте вкрасти ваш голос знову!

Ці вибори стали для мене новим досвідом, який дає віру у свої сили. Я відчув на собі як зсередини відбуваються усі ці процеси. Старі політики вже звикли у певному стилі вигравати вибори. Це підкуп виборця, маніпуляція через популістичні лозунги, якісь пожертви, гарні, але тимчасові обіцянки.

У них немає всередині нічого, що болить за свій народ. І ви у цьому вже за багато років переконалися. Я звертаюся до вас, як до виборця. У вас ще буде день тиші для того, щоб остаточно визначитися хто буде вирішувати долю країни. Не дивіться на те, що кожен з нас говорить. Дивіться на наше життя, вчинки, ставлення до людей, до сім'ї. Не ведіться на те, що інші вам нав'язують, а прислухайтеся до своєї інтуїції та совісті.

Я впевнений, що сьогодні ми зможемо разом відновити країну з руїн, ваш кандидат Антон Герговський, виборчий округ №62, м. Житомир.

Пресслужба кандидата у народні депутати Антона Герговського

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Герговський кандидат вибори  
Матеріали по темі