Суспільство

Безлад і горщик замість попільнички: на недбайливих батьків у Житомирській області склали 155 нових протоколів

26 липня 2019, 11:46

У липні 2019 року в Житомирській області на недбайливих батьків склали 155 адміністративних протоколів.

Про це 25 липня повідомила ювенальна превенція Житомирської області.

«У липні 2019 року працівниками ювенальної превенції відділів, відділень поліції Житомирської області складено 155 адміністративних протоколів за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Адміністративне стягнення для деяких батьків не є аргументом для створення належних умов для своїх дітей. І щоб захистити права дитини, працівники служби у справах дітей та поліцейські змушені вилучати таких дітей з родини», - інформує ювенальна превенція і публікує знімки, зроблені під час рейдів у проблемні сім’ї.


На більшості з них – бруд, безлад та антисанітарія, відсутність нормальних умов та брак їжі. Дехто використовує дитячий горщик як смітницю і попільничку, дехто кладе дітей без постільної білизни на наскрізь промочені матраци. На одному зі знімків, опублікованих на сторінці «дитячої» поліції – мама з трьома дітьми, яких направили на обстеження до лікарні. Родина мешкає в Житомирському районі, - уточнили сайту в ювенальній превенції.

Також Житомир.info повідомили, що вилучення дітей з родин у липні 2019 траплялося практично в кожному з 23 районів Житомирської області. Хронологія наступна: дітей з родин, де виявляються незадовільні умови перебування, поміщають до лікарень, де їх обстежують лікарі і роблять висновки щодо стану їх здоров’я. Затим служба у справах дітей повертає їх назад у сім’ю або направляє в центр реабілітації, даючи батькам термін на виправлення. Якщо батьки не виправляються, продовжують пиячити та підтримувати антисанітарію в помешканні, вирішується питання про вилучення дітей із родини.

Нагадаємо, за пів року в Житомирській області нарахували майже 1200 недбайливих батьків, яким загрожують штрафи до 5 тис. грн. Безвідповідальним дорослим загрожує покарання від попередження до штрафу у розмірі 850-5100 гривень

Як повідомляв Житомир.info, на початку червня 2019 в селі Колодяжне Романівського району матір двох дітей змусили навести лад у занедбаній хаті, а іншу багатодітну матір, яка залишила дітей на сусідів, шукали по селу. 7 червня 2019 року повідомлялося, що в місті Коростень Житомирської області у матері-одиначки вилучили занедбаного 10-річного сина, а у її 17-річної дочки – немовля. 25 червня на Польовій у Житомирі по дорозі бігала роздягнена маленька дівчинка, яка втекла з дому, поки п’яні батьки відсипалися. 25 липня 2019 року вилучили дітей 2 та 5 років у житомирянки, яка п’яною заснула біля квартири і не змогла потрапити додому. Подія трапилася на вулиці Івана Мазепи.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ювенальна превенція недогляд дитина вилучення  
Матеріали по темі