Суспільство

Близько 10 військових з Житомирської області пройшли спортивні тестування перед Національними Іграми Нескорених, - ОДА

29 липня 2019, 16:37

27 липня житомирські бійці взяли участь у спортивних тестуваннях у Києві напередодні Національних Ігор Нескорених.

Про це 29 липня повідомила пресслужба Житомирської ОДА.

«Військовослужбовці та демобілізовані бійці з Житомирщини пройшли спортивні тестування напередодні проведення Національних Ігор Нескорених. Тестування пройшли у Львові (13 липня), Одесі (20 липня) та Києві (27 липня). Зокрема, з Житомирщини у тестуваннях взяли участь близько 10 учасників: військовослужбовці та демобілізовані Сергій Бондаренко, Владислав Кузнєцов, Олександр Єрмошко, Валерій Давискиба, Вадим Зябліцев, Анатолій Ковалишин, Сергій Слободянін, Олександр Ванек та інші», - інформує ОДА.

Усі охочі військові або ветерани, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України, могли спробувати себе у різних видах спорту та визначитися, у якому виді змагатися на Національних Іграх Нескорених.

Змагання як відбір до збірної України відбудуться 8 вересня у Києві. Взяти участь можуть усі, хто пройшов спортивні тестування.

За даними ОДА, Ігри Нескорених-2020 пройдуть 9-16 травня 2020 року в Гаазі, Нідерланди. Тут візьмуть участь 19 націй: Афганістан, Австралія, Бельгія (вперше), Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США.

Учасники змагатимуться в стрільбі з луку, легкій атлетиці, веслуванні на тренажерах, екстремальному керуванні від Jaguar Land Rover, паверліфтингу, велоспорті на шосе, волейболі сидячи, плаванні та регбі у візках.

В 2020 році Україна вже втретє візьме участь в Іграх Нескорених. Цього року, зважаючи на високий рівень організації та популярність Ігор Нескорених в Україні, Фундація Ігор Нескорених збільшила квоту для української команди – з 15 до 20 чоловік.

Нагадаємо, військові Євген Поплавський та Вадим Зябліцев представляли Житомирську область на відборі до національної збірної у Києві у 2018 році.

Як повідомляв Житомир.info, у 2017 році троє військових з Житомирської області брали участь у всеукраїнських «Іграх Нескорених».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Ігри Нескорених боєць військовий АТО  
Матеріали по темі