Політика

Депутатка Хорошівської районної ради Марія Колодій-Ткачук у програмі «Політична кухня»

1 серпня 2019, 18:00

Хто сказав, що місце жінки на кухні, а політика – це суто чоловіча справа? Розвіюємо гендерні стереотипи, запрошуючи на «Політичну кухню» відомих на Житомирщині політиків та політикинь, громадських діячів і діячок.

«Політична кухня» – проєкт, який виходить на Житомир.info щочетверга о 18:00. Відомі жителі нашої області за приготуванням цікавих страв ділитимуться секретами власного успіху. Гість випуску – Марія Колодій-Ткачук, депутатка Хорошівської районної ради.


Програма виходить у рамках проєкту «Просування участі жінок в політиці та протидії сексизму в Житомирській області» громадської організації «Інститут Креативних Інновацій», який спрямований на подолання основних бар’єрів на шляху до збільшення політичної участі жінок в області шляхом інформаційної та просвітницької підтримки жіночого лідерства та заохочення жінок до політичної участі в громадах. Проєкт реалізовується в рамках програми Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин (НДІ) за підтримки Фонду розвитку ефективного врядування Великої Британії. Думки, висловлені тут, належать авторам та не обов'язково відображають погляди Департаменту міжнародного розвитку або Уряду Її Величності".

Житомир.info – інформаційний партнер проєкту

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Політична кухня Марія Колодій-Ткачук  
Матеріали по темі