Влада

Сергій Сухомлин призначив пенсіонера керувати Житомирською рятувальною службою на воді

5 August 2019, 11:53

Керувати Житомирською міською комунальною рятувальною службою на воді з 6 серпня 2019 року буде Олександр Радаєв.

Розпорядження про його призначення Житомирський міський голова Сергій Сухомлин підписав 2 серпня 2019 року.

«Розглянувши клопотання заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кондратюка С. М. від 01.08.2019, заяву Радаєва О.М.(…):

  1. Призначити з 06 серпня 2019 року Радаєва Олександра Михайловича на посаду начальника Житомирської міської комунальної рятувальної служби на воді та укласти з ним контракт», - йдеться у документі.

У декларації Олександра Радаєва, яку він подав 31 липня 2019 року як кандидат на посаду начальника Житомирської міської комунальної рятувальної служби на воді, зазначено, що за 2018 рік він отримав 40,5 тис. грн пенсії, і це єдине джерело його доходів. У новопризначеного керівника є частка в 2,6% капіталу ТОВ «Ібіка» та квартира в Житомирі. Члени сім’ї в декларації не вказані.

Олександр Радаєв – один з чотирьох засновників товариства «Ібіка», яке займається оптовою торгівлею деревиною та будматеріалам і зареєстроване в Житомирі. Голова цього ТОВ – Шарапато Олег Валер’янович. Також Олександр Радаєв є головою житомирського рекламного ТОВ «Полісся-Інфо», яке нині перебуває у стані припинення.

Нагадаємо, попереднього керівника міської комунальної рятувальної служби на воді Вадима Калабіна мер звільнив з 05 серпня 2019 року за його заявою. До Калабіна рятувальну службу на воді очолював Ігор Ткачук.

Як повідомляв Житомир.info, міська комунальна рятувальна служба на воді здійснює діяльність із забезпечення безпеки в надзвичайних ситуаціях, підпорядковується управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Житомирської міської ради і знаходиться у гідропарку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: рятувальна служба розпорядження Радаєв  
Матеріали по темі